Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 133. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Minalya Güzellik Gurusu Koşuyolu'nda kapılarını açtı

17.01.2020

Burcu Ziyal ve Melis Anık'ın kurucusu olduğu Minalya Güzellik Gurusu, önceki gün şık bir davetle kapılarını Koşuyolu'nda açtı. İş ve cemiyet dünyasından isimlerin katıldığı açılışta kurdeleyi Mustafa Sarıgül kesti.


Melis Anık, Burcu Ziyal


Türkiye'de bir ilk olan güzellik gurusu, güzellik ve sağlık alanında uzman ekibiyle hızlı ve pratik çözümleri tek çatıda sunacak.


Burcu - Emre Ziyal


Yoğun yaşam temposunda kişilerin ihtiyaç duydukları sağlık ve güzellik konularında hayatı kolaylaştıracak olan Minalya’da misafirler güzellik, estetik, diş sağlığı, yoga, plates, stil danışmanı, uzman klinik psikolog, saç tasarımı, diyetisyen ve kişisel bakım alanlarında hizmet alacak. 


Burcu Ziyal, Mustafa Sarıgül, Melis Anık


Minalya Güzellik Gurusu kurucularından Burcu Ziyal, bireylerin kişisel ihtiyaçlara yönelik a’dan z’ye tüm konuda vakitten tasarruf ederek ihtiyaçlarına çözüm bulabileceklerini belirtti.


Arzu Özal


Ziyal: “Merkezimizde ‘Gelin Paketleri’, ‘Balayı Paketleri’, ‘Hamile Paketleri’,  ‘Mezuniyet Paketleri’ gibi özelleştirilmiş, bu yoğun ve stresli dönemlerde en çok ihtiyaç duyulan; bakım ve desteklerin bulunduğu birçok farklı paketlerimiz bulunmaktadır. Kişiler, merkezimizde uzmanlarla ön görüşmeler yapıp, ihtiyaçlarına yönelik paketler oluşturabilecek ve hem zamandan kazanacak hem de güzelliklerini doğru ve deneyimli uzmanlara teslim edebilecekler. Minalya Güzellik Gurusu olarak bizler; güzelliği öğretmek ve bu öğrenimleri işinin uzmanlarıyla sizlere ulaştırmak için varız.” dedi.


Nefise Seda Yanık


Açılışa katılanlar arasında Ece Kıral, Burcu Esmersoy, Burcu Şendir, Emre Ziyal, Dilek Birgen, Hülya Kalyoncu, Işıl Donat, Serap Sarı Arzu Özal, Arzu Gümüş gibi isimler vardı.


Gülşah Güler, Seda Söğütlü

1