Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 133. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Weltew Home CNR İMOB açılışına damgasını vurdu

21.01.2020

Yüksek üretim kapasitesi, ürün çeşitliliği ve geniş bayi ağı ile her geçen gün büyümeye devam eden Weltew Home, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde bugün kapılarını açan CNR İmob Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda en yeni modellerini misafirlerinin beğenisine sunarken, hem iç pazardan hem de dış pazardan B2B ve B2C misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.


“Weltew Home olarak İmob Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nın en yenilikçi markalarından biri olmayı sürdüreceğiz.” diye belirten Weltew Home Yurtiçi Satış Müdürü Akın Can, “Kalite ve sağlamlığın yanı sıra şıklık ve zarafetin ön plana çıktığı, 2020’nin modası olan patentli ürünlerimizi ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz.  Genç odasından yatak odasına, yemek odası ile koltuk ve yatak çeşitlerimizden bazaya kadar 2020 yılı koleksiyonumuza ait 24 çeşit yeni ürünlerimizi İmob’da sergiliyoruz. Fuarda, metalin ve ahşabın mükemmel uyumunun bir arada olduğu ürünlerimiz kendine has stilleriyle ön plana çıktı. Aynı zamanda yaklaşık 800 metrekarelik standımızla fuarın en büyük ve en çok ziyaret edilen standlarından biri olmayı bekliyoruz. Geniş kitlelere ulaşmanın ve yeni koleksiyonlarımızı misafirlerimize tanıtmanın haklı sevincini yaşıyoruz. Çünkü kullanıcılarımızın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tasarladığımız koleksiyonlarımız için çok çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz.” dedi.
Fuarların dünyaya açılmada en büyük fırsatlardan biri olduğunu vurgulayan Weltew Home Yurtdışı Satış Müdürü Okan Özkan ise; “2020’ye özel konforlu, estetik ve göz alıcı koleksiyonlarımızı ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ayrıca mobilya sektörünün paydaşlarını buluşturan fuarda, yurt dışından gelecek alım heyetleriyle ihracata yönelik atılabilecek yeni adımlar hakkında görüşme sağlıyoruz. Bugün Weltew Home olarak 2019 yılında yaklaşık 16 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdik. Dünyanın öncü mobilya fuarlarından biri olan İmob ile yeni pazarlara açılmayı ve ihracat ağımızı 24 milyon dolara çıkararak Türk ekonomisine katma değer sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.


3