Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Nisan'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Tophills markasının kurucusu ve tasarımcısı Hanzade Topaloğlu, yeni projelerini Quality'e anlattı

31.01.2020

Mücevher sektöründe ‘Doğaya zarar vermeden laboratuvarlarda büyütülen Pırlantalarla’ farkındalık yaratan Tophills markasının kurucusu ve tasarımcısı Hanzade Topaloğlu, geçtiğimiz günlerde markasının 8.yılını dostlarıyla kutlamıştı. 


Ünlü mücevher tasarımcısı, Hann Zade markasıyla da, Avrupa ve Ortadoğu’da Dünya markalarını barındıran mağazalarda, her birinden yalnızca 1 adet ürettiği özel tasarımlarını satışa sundu.


2020 Tasarımlarının genel hatlarında; saf sevgi, mükemmeliyet, arzın tecessümü(gaia) ve teslimiyetin sembollerini, tabiatın figürleriyle harmanlayan tasarımcı Hanzade Topaloğlu yeni projesiyle ilgili şunları söyledi. ‘’ Dünya’da farkındalığın artmasıyla pırlantaya bakış açısı da değişiyor. Gelişen teknolojiye ve çağa ayak uydurup, servet harcamadan kadınların ışıldayabileceğini herkese kanıtladık. Yine aynı misyonla, tasarımlarımızı daha da çeşitlendirerek çizgimizi korumaya ve büyümeye devam edeceğiz. ‘’ 
Yılın Taşı; Tanzanit

Üçüncü göz çakramızı temsil eden indigo mavisi, doğada tanzanit taşı ile karşımıza çıkıyor. Tanzanit taşı, zihinsel farkındalıkla üçüncü göz çakrasını açarken, mora çalan parıltısı da aynı zamanda tutku ve bereketi hayatımıza çekiyor.


5