Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

(TED) Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı 7. Kez Prof. Dr. Mehmet Emin Tınaz seçildi

03.02.2020

Ülkemizin önde gelen amatör spor kulüplerinden biri olan, Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü Derneği’nin seçimli Genel Kurul toplantısı geçtiğimiz ay gerçekleştirildi. 


Olağan genel kurulda başkanlık için tek aday olarak gösterilen Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Emin Tınaz, 7. Kez seçimi kazanarak güven tazeledi. Toplantıda seçimle göreve getirilen ve 2020 – 2023 döneminde görev yapacak Başkan, Yönetim Kurulu, Denetleme ve Onur Kurulu asil ve yedek üyeler oy birliğiyle belirlendi. 


Yeniden başkan Seçilen Prof. Dr. Mehmet Tınaz, özetle; “Üyelerimizin şahsıma gösterdiği güvene ve tercihleri için teşekkür ederim. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım ile el ele vererek hizmet vermeye devam edeceğiz.” dedi.   
TED Yeni Yönetim Kurulu üyeleri; 


Başkan: Prof. Dr. Mehmet Emin TINAZ, Yönetim Kurulu Asil Üyeleri;  Filiz Önder, Hasan Kara, Nilgün Kratzer, Işık Bekir Tok, Nureddin Cakcak, Kadriye Özcanoğlu, Hakan Ulusaloğlu gibi değerli isimlerden oluştu. 


Onur Kurulu’na seçilen Asil Üyeler ise Prof. Dr. Saman Beldergen, İhap Subaşı, Şakir Yılmaztürk, Nejat Müldür, Nurcan Bora’dan oluşuyor. 
DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN
Dergimizin 128. sayısı, 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.

13