Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Uzm. Dr. Neslihan Dolar, French Kiss Dudak Dolgusu hakkında merak edilenleri Quality okuyucuları için anlattı

04.02.2020

Estetik ve kozmetik dermatoloji alanlarındaki çalışmaları ile öne çıkan Uzm. Dr. Neslihan Dolar, doğal dudak düzeltme ve hacim vermek için üretilen ve dünya estetik otoriteleri tarafından 'En İyi Dolgu Malzemesi' olarak seçilen French Kiss Dudak Dolgusu hakkında merak edilenleri Quality okuyucuları için anlattı.


Yüz estetiğinde dudaklar yüzün karakteristiğini belirleyen en önemli detaylardandır. Yüz profilinde alın, burun, dudak ve çene yapısının uyumu yüzdeki altın oranı belirler. Yüzdeki altın oranı bozmayan ufak dokunuşlar kişinin doğal ama daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlayacaktır.  Sosyal hayatın, görselliği ön plana çıkardığı günümüzde, estetik kaygılar çok artmıştır. Sonuçta da altın oranın bozulması ve yüz yapısına uygun olmayan, yanlış yapılan dudak dolguları herkesin tek tip bir modelde görüntü sergilemesine yol açmıştır. Bu durum da benim gibi doğal güzelliği savunan kesimi rahatsız etmektedir.  
Doğal dudak düzeltme, dudakta hacim oluşturma için özel üretilen French Kiss Dudak Dolgusu, dünya estetik otoriteleri tarafından üst üste 3 yıl ''Dünyanın En İyi Dolgu Malzemesi'' olarak seçilmiştir.


DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN


Dergimizin 128. sayısı, 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.

16