Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Serdar Kaynak ‘Z – Raporu’ sergisi ile Pomstore’da

11.02.2020

Sanat, tasarım, moda, mimari gibi alanlar arasındaki sınırların giderek daraldığı günümüzde, Mimar Gizem Büyüktürkoğlu’nun sahibi olduğu Pomstore, günlük yaşamda kullanılan seçkin tasarım ürünlerine ek olarak, her biri alanında özgün sanatçılarla iş birliklerine kucak açıyor. 
SERGİDEN FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bu kapsamda, üretimlerinde çalıştığı konular açısından ikilik, ikilem, ikili denge gibi unsurlara yoğunlaşmış olan heykeltıraş Serdar Kaynak’ın, son on yılı kapsayan kısa bir özeti, adeta gün sonu çıktısı olarak düşünebilecek, Z-Raporu olarak isimlendirdiği sergisi, Yasemin Semercioğlu koordinatörlüğünde, Pomstore Levent Showroom’da yer alan ilk sergi oldu. 
İş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış bir çok ismin yanı sıra çok sayıda sanatseverin katıldığı sergide Serdar Kaynak’ın eserleri konuklardan tam not aldı. 
Z Raporu isimli sergide, kamusal alan, müze ve özel koleksiyonlarda eserleri bulunan ödüllü heykeltıraş Serdar Kaynak’ın en bilindik mermer işlerinin yanı sıra, sınırlı sayıda edisyonlar olarak üretilmiş döküm işlerini görmek de mümkün olacaktır.
Sergiyi 2 ay süresince Pomstore Levent Showroom’da izleyebilirsiniz.

1