Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Yusuf Yazdan ile Miray Gürbey muhteşem bir düğünle mutluluğa yelken açtı

13.02.2020

Genç Turizmci, Marmaris ve Bodrum’da otel sahibi Yusuf  Yazdan ve İletişim Uzmanı Miray Gürbey ile geçtiğimiz akşam hayatlarını birleştirdiler.  Yusuf  Yazdan ve Miray Gürbey’in CVK Park Bosphorus’da gerçekleşen düğün töreninde birbirinden ünlü isimler nikah şahitliği yaptı.


Miray Gürbey-Yusuf Yazdan, Berhan Şimşek, Hayati Yazıcı, Yaşar Aktürk, Fatih Kıral Armağan Gürbey, Fatih-Esra Öztürk, Hasan Yazdan, Ali Gürbey, Miray Gürbey-Yusuf Yazdan, Füsun Yazdan, Emine Gürbey, Sema Köse, İnes Brenneisen, Baran Köse


Çiftin nikah şahitleri Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Siyasetçi Berhan Şimşek, İş insanı Yaşar Aktürk ve İş insanı Fatih Kıral oldu. İş, siyaset ve sanat camiasını buluşturan geceye 500 davetli katıldı. Düğün töreninde sahne alan Ebru Gündeş şarkılarıyla geceye renk kattı.


Yaşar-Alev Aktürk, Yusuf Yazdan-Miray Gürbey, Aslı-Bora Pehlivanlar


Gecede çiftin sergilediği azeri düğün dansı ve Yaşar Mete sanat yönetmenliğinde sahne alan Ritüel Kafkas Halk Dansları Topluluğu büyük beğeni topladı.


Mithat-Çiğdem ErdemMiray Gürbey-Yusuf Yazdan


Genç çiftin bu mutlu gününde yalnız bırakmayan dostları arasında Fatih-Esra Öztürk, Fatih-Figen Kıral, Alev-Yaşar Aktürk, Mete-Neylan Vardar, Şükran-Emil Güzeliş, Aslı-Bora Pehlivanlar, Yelda-Umut Güral, Pınar-Aşkın Tuna, Oya-Harun Gençoğlu, Mithat-Çiğdem Erdem, Haluk-Fulya Nayman, Figen-Hayati Babaoğlu, Alpsel-Sedef Mercan, Siren Ertan Kayalar, Aslıhan-Ömer Abacı, Alper-Esen Ziyal, Neşe-Ünsal Sert gibi bir çok ünlü vardı.


Esen Ziyal, Yelda Güral, Esra Öztürk, Ceyda KadayıfçıoğluFigen-Hayati Babaoğlu


Genç çift işlerin yoğunluğu nedeniyle balayını Nisan ayında Dubai'de yapacaklar.


Aslı, Aslım , Bora Pehlivanlar

1