Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 133. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Whitefest 2020, Alya ve meşaleler eşliğinde sona erdi

13.02.2020

11 gün ve 11 gece boyunca heyecan dolu partilerin ve coşkulu konserlerin vazgeçilmez adresi olan Yapı Kredi Play Whitefest Şehinşah ve Alya'nın muhteşem kapanış performasnarı ile sona erdi.


Akşam saatlerinde Toyota'nın katkılarıyla  ''Banabak After Ski Party''de sahne alan rapin asi çocuğu Şehinşah, Pirana şarkısı ile Whitefest gençliğini selamladı. ''Dünya'dan Atlas'a''  ''Bahaneleriniz'' ve ''Yak Yak Yak'' gibi illere pelesenk olan şarkılarını peş peşe seslendiren rapçi Şehinşah, yanan meşhaleler eşliğinde sahnesini sonlandırdı.
ALYA YÜREK HOPLATTI

Festivalin son gecesinde Karinna Event Hall sahnesinde müzikseverlerle buluşan genç sanatçı Alya, finale yakışır bir performansla etkinlik alanını ayağa kaldırdı. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle sahnede adım atmadık yer bırakmayan güzel sanatçı "Daha önce sahnemi izlemeyenler için minik bir uyarı... Zaman zaman nabzınızı kontrol edin. Muhtemelen başınız dönecek." dedi.


Şarkılarıyla olduğu kadar güzelliğiylede dikkat çeken Alya, sahne için tercih ettiği süper mini elbisesiyle de yürek hoplattı. 


İki saat süren sahnesini alkışlar eşliğinde noktalayan Alya, yoğun istek üzerine sahneye bir kez daha dönerek "Yalnızlık Senfonisi" şarkısına bis yaptı...
WHITEFEST'TE YILDIZLAR GEÇİDİ


ÜNLÜ İSİMLER GENÇLERİN COŞKUSUNA ORTAK OLDULAR

Öte yandan 11 gün boyunca Uludağ'da müzik ve eğlencenin tek adresi olmayı başaran Türkiyenin en büyük gençlik festivali Yapı Kredi Play Whitefest yıldızlar geçidinede sahne oldu. 11 gün aralıksız süren etkinlikte Whitefest gençliği doyasıya eğlnirken, aralarında İsmail Hacıoğlu, Öykü Çelik, Burcu Kıratlı, Ogün Kaptanoğlu, Atakan Işıktutan ve Serra Pirinç gibi bir çok ünlü isimde bu coşkuya ortak oldu.2