Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality of Magazine’den 'Sevgililer Günü Özel' sayısı! Sevgililer günü'ne 'Quality' damgası

13.02.2020

QUALITY of Magazine, 128. sayısı olan Şubat 2020 sayısında,  Sevgililer Günü’ne özel bir içerik hazırladı.


Usta gazeteci Salih Keçeci’nin Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı QUALITY of Magazine, her sayısında özel röportaj, fotoğraf ve haberleri ile gündem belirlemeye devam ediyor.
SEVGİLİLER GÜNÜ ÇİFTLERİ


14 Şubat, tüm dünyada aşkın, sevginin kutsandığı bir günün simgesi olarak her yıl aşkların tazelenmesine vesile oluyor, sevginin iyileştirici gücüne dikkat çekiyor. Biz de 14 Şubat dolayısıyla bu sayfalarımızı, aşklarını ilk günkü tazeliğinde yaşayan, çoğu, evliliklerinde uzun yılları geride bırakarak sevgilerini tescillemiş olan çiftlerimize ayırdık. 
Arzu - Tayfun Çebi

Sevgiye ve aileye örnek çift 


Demir-çelik sektörünün önde gelen iş adamlarından Tayfun Çebi eşi Mika-Der Başkan Yardımcısı Arzu Çebi ile mutlu evliliklerini, kızı Sena Nur ve oğlu Nurettin Kaptan Çebi ile taçlandırmış bir çifttir. 


Çebi Ailesi aşk, mutluluk, aile gibi değerlere dek her konuda ülkemizin örnek çiftlerinden biri olarak bilinir.  Dost davetlerinin de önemli isimlerinden biri olarak dikkat çeken Çebi çiftini, uzun yıllara dayanan mutlulukları ile sevgililer günü sayfalarımıza örnek çift olarak misafir ettik.  
Berna - Bahadır Çetinsaya

Mutluluğun formülü; ‘Aşk, Saygı ve Sevgi’


28 haziran 2009 da sıcak bir yaz akşamı Swissotel’in havuzbaş’ında ki nikah masası ve davetliler apar topar balo salonuna taşınmıştı...


İş ve siyaset dünyasını buluşturan muhteşem bir düğünle yuva kuran Berna-Bahadır Çetinsaya mutluluklarını üç evlat ile perçinleyeli tam 11 yıl oldu. 


Berna- Bahadır Çetinsaya çifti, aşlarını ilk günkünden daha yoğun bir şekilde yaşıyor ve bu mutluluklarını üç evlat ile pekiştirdi. Mutluluğun F-formülünü ise iki kelime ile özetlediler ‘ Aşk, Saygı ve Sevgi’    
Bülent - Tülin Sarıgül

Aşkları ile örnek bir çift


Açık hava reklamcılığında önemli bir marka olan Bina Reklam’ın kurucu Ortağı Bülent Sarıgül, eşi Tülin Hanım’ın üniversite de başlayan aşkları, 30 yıllık mutlu evlilikleri ile ilk günkü gibi devam ediyor. Sarıgül çifti, mutlu evliliklerinden dünyaya gelen biri erkek (Gökberk- 28), diğeri kız (Irmak-13) iki evlat sahibi. 


Bir dönem çocuk yuvası işleten Tülün Hanım, şimdilerde eşinin en büyük destekçisi. Sevgililer günü için hazırladığımız bu özel sayfalara konuk ettiğimiz Tülin- Bülent Sarıgül çifti, mutlulukları ile örnek bir aile...Figen - Hayati Babaoğlu

42 yıldır devam eden aşk


TESYEV Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hayati Babaoğlu, Akaryakıt ticareti ile uğraşan saygın bir iş insanıdır. 42 yıllık sevgili eşi Figen Hanım ile biri kız, biri erkek iki evlat, 3 torun sahibi olan Babaoğlu çifti, aşklarını hala ilk günkü tazelikte yaşıyor. 

Babaoğlu çiftini de örnek bir aile olarak, Sevgililer Günü özel sayımızın sembol çiftlerinden biri olarak seçtik. Çünkü onlar burada olmayı fazlası ile hak eden bir çift. Dile kolay tam 42 yıllık mutluluk. Darısı birbirini seven tüm çiftlere...
Hamiyet - Sabri Yiğit

Aşka giden yol sevgi, saygı, fedakarlık ve mutfaktan geçer


Digicom ve Yooİstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit, Hamiyet Hanım ile aşk dolu uzun yıllara dayanan mutlu evliliği ile Sevgililer Günü sayfalarımızda konuğumuz. Aşk, fedakârlık, sevgi ve saygı ister ama Yiğit çifti için bu yeterli değil.


Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer atasözünün tersine, Yiğit çifti için söylenecek örnek söz ise; “Her aşık erkek, eşine mutfakta yadım eder.” Neden mi? Söyleyelim, Sabri Yiğit işinde olduğu kadar, mutfakta da çok başarılıdır ve gerektiğinde mutfağa girer. Geçmiş yıllarda evlerinde yaptığımız bir röportajda mutfağa girip ne kadar maharetli olduğuna bizzat şahit olduk da ondan...
Ozan - Ceyda Demirbaş

En Büyük Destekçim Eşim


Mimar Ozan Demirbaş ve Psikolog eşi Ceyda Tunca Demirbaş ile Etiler’deki evlerinde Sevgililer Günü için özel bir çekim gerçekleştirdik. Ozan Bey, eşi Ceyda Hanım’a olan sevgisini şu sözlerle dile getirdi. ‘’Aşk harika bir his. Kendinizi tamamlanmış hissediyorsunuz. Ceyda benim diğer yanım. Hem en yakın arkadaşım, hem de her şeyimi paylaştığım kişi. Onun anlayışlı oluşu, sakinliği ve sevgisi beni kusursuz tamamlıyor. Özel hayatımdaki düzen ve dinginlik iş hayatıma yansıyor. Bu da Ceyda’yı benim için çok özel kılıyor. En büyük destekçim eşim, eşimden aldığım ilhamla işimi aşkla yapıyorum. O yüzden çok şanslıyım.’’

Tamer- Gülçin Köseoğlu

Örnek çift 


İstanbul Boğazında yat turizmi yapan DenDen Yatçılık’ın kurucusu olan Tamer- Gülçin Köseoğlu çifti, 23 yıllık mutluluğunu iki erkek evlatla taçlandırmış aşıklar olarak dikkat çekiyor… Bir yandan hiç eksilmeyen aşklarını yaşıyor bir yandan da her yıl filolarına yeni yatlar ilave ederek büyüyorlar. Kısacası aşkları da işleri de evlatları ile birlikte büyüyen Köseoğlu çiftini de örnek âşıklardan bir olarak sayfalarımıza konuk ettik. 

  
Buket- Yusuf Köksal 

Aşkımız meyveleri ile büyüyor 


Angel Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yusuf Köksal ve örsan Grop Yönetim Kurulu üyesi zarif eşi Buket Köksal, 14 yıllık evliliklerini Boran ve Baran adında iki erkek evlat ile taçlandırmış mutlu bir çift.


Sosyal medya hesaplarından mutluluklarını her fırsatta dile getiren Buket- Yusuf Köksal çifti, aşklarını ne kadar yoğun ve güçlü yaşadıklarını cesurca paylaşıyorlar. ‘Bizim aşkımız her geçen yıl meyveleri ile büyüyerek devam ediyor’  diyorlar. Malum iki evlat sahibi olan bu mutlu çifti, biz de sevgililer günü konumuz için sayfamıza misafir ettik.
Quality of Magazine Şubat sayısı, davetler, haberler, luxury, sağlık, güzellik, otomobil, teknoloji, sağlık, kültür-sanat sayfaları, köşe yazarları ve en gözde mekânların bulunduğu mekân rehberi ile Sevgililer Günü Özel sayımızda siz okuyucularını bekliyor.ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZDergimizin 128. sayısı 1 Şubat'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!

3