Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Nisan'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

İsviçre Başkonsolosluğu’ndan özel davet

25.02.2020

İsviçre Başkonsolos’u Mr. Julien Thöni ev sahipliğinde, İsviçre Yatırım ve İhracat Ofisi ve York Yurt Dışı Eğitim’in iş birliğiyle geçtiğimiz hafta İstanbul’da düzenlenen yatırım ve eğitim davetine iş ve cemiyet dünyasından birçok isim katıldı.


Dilek BirgenJulien Thöni, Burcin Önal, Demet Sabancı Çetindoğan, Mehmet Yıldırımlı


Dilek Birgen tarafından davet edilen misafirler arasında bulunan Demet Sabancı Çetindoğan, İsviçre okul temsilcileri ile bir araya gelip, erken yaşlarda Demokrasi Eğitimi üzerine yazdığı projenin, bu okullarda da okutulması için temaslarda bulundu. Başkonsolos Mr. Julien Thöni’nin Levent’teki evinde gerçekleşen davete; David Mulone, Demet Sabancı Çetindoğan, Evrim-Faruk Başaran, Ezgican-Ali Serim, Gülnur-Osman Kamaşak, Jale Balcı, Karolin İşler, Mehmet Yıldırımlı, Naz Kamaşak, Pınar Zülfikar, Serap-Volkan Sarı, Vincent Schwab gibi isimler katılım gösterdi.


Vincent Schwab, Julsen Thöni, Burçin Önal, David Mullone, Mehmet YıldırımBurçin Önal, David Mulone


İsviçre’ye dair; ihracat, vergilendirme ve değişen ticari eğilimler hakkında konuklara bilgilendirmelerde bulundu. İsviçre’nin güçlü üniversitelerinden mezun olan öğrenciler sayesinde, İsviçre’nin teknoloji yatırımlarında ve girişimlerinde daha profesyonel ve güvenilir bir merkez olduklarını belirten Mehmet Yıldırımlı, İsviçre’de kurulan şirketlerin ve yapılan yatırımların değer olarak çok sürdürülebilir olduğunun altını çizdi.


Burçin Önal, Evrim - Faruk Başaran

1