Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Nisan'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Levi's, XX Chino lansmanını Haus Miami'de gerçekleştirdi

26.02.2020

Dünyanın en ikonik, en çok aranan, koleksiyonerlerin gözdesi lifestyle denim markası Levi’s® bu ilkbahar sezonunda Levi’s® XX Chino ile ilk erkek chino pantolon platformunu sunuyor. Levi’s® 2020 yılında mükemmel kalıplar, konfor ve stil sunan yeni chino platformunun özgün ve cool havasını tanıtmak için dünyaca ünlü süper star Khalid ile işbirliği yapıyor.


Standard Taper, Slim Taper ve Straight Cropped stilleriyle sunulan Levi’s® XX Chino, klasik chino pantolonları daha çağdaş bir kalıp ve ekstra konfor için biraz daha esneme özelliği ile daha genç bir versiyon olarak bir adım ileriye taşıyor. Levi’s® XX Chino koleksiyonunun renk paleti de klasik siyah, zeytin yeşili ve lacivertin yanı sıra pembe ve yeşim mavisi gibi sezon tonlarının eklenmesiyle standart hakinin çok ötesine geçiyor. Koleksiyonda ayrıca çok yeni hissi vermeyen, daha önce giyilmiş gibi rahat bir görünüm sağlayan boyama chino modelleri yer alıyor.


Alejandra ChahwanValeria OrsiniSIMIHAZE, Dave Grutman, Isabela GrutmanMariela BagnatoKhalidGlen Powell, Dave Grutman, Miles Teller, Alexander LudwigAshley Weston, Florido

1