Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Nisan'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Fulya Hacısüleymanoğlu’na dostlarından 40. yaş sürprizi

26.02.2020

Fulya Hacısüleymanoğlu’nun 40. Yaş doğum günü yemeği Yeniköy'deki Fonduralı isimli mekanda gerçekleşti.


Başar Hacısüleymanoğlu eşinin bu özel doğum gününde dostlarını mekana önceden davet ederek eşi ile içeri giriş yaptı. Fulya hanım karşısında dostlarını görünce çok duygulandı. Eşi ile başbaşa akşam yemeği beklerken karşısında kalabalık bir dost topluluğunu görünce duygulu anlar yaşadı.


Fulya-Başar Hacısüleymanoğlu İlknur-Adnan Bıçakçı


Gecenin ilerleyen saatlerinde genç sanatçı Sude Çelikkol sahne aldı. Muhteşem sesi ve müziği ile misafirlerin kalbinde taht kuran genç sanatçı gece boyunca konuklarını eğlendirip çoşturdu. 40 yaş pastasını kesen Fulya Hacısüleymanoğlu kısa bir konuşma yaparak eşi ve dostlarına çok teşekkür etti, bu mutlu gününde yalnız bırakmadıkları ve yanlarında oldukları için.


Gamze-Nedim KeçeliElif-Cengiz KarlıBeliz-Tansel Mercan


Doğum günü yemeğine katılan ünlü isimler arasında Gamze-Nedim Keçeli, Sedef-Alpsel Mercan, Sevil-Ali Rıza Yılmaz, Aslı-Bora Pehlivanlar, Ethem-Burçin Sunar, Murat-Yasemin Delibalta, Beliz-Tansel Mercan, Hatice-Ali Boyalı, Murat-Yasemin Karadeniz, Özlem Mutlu-Hasan Çetin, Müge-Ömer Alioğlu, Pınar-Ömer Karabacak, Elif-Cengiz Karlı, Müge-Salman Kızılaslan, Burcu-Ersan Taşkent, Özlem-Ergun Şen, Burak Yakın, Necmettin Karabacak ve Ensar Saral gibi isimler vardı.


Aslı-Bora PehlivanlarVolkan Ercan, Burak Yakın, İlyas GüngörSude ÇelikkolPınar-Ömer KarabacakMurat-Yasemin Karadeniz


1