Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Nisan'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

'Her Açıdan Mükemmel' Flormar davetine ünlü akını

26.02.2020

Cemiyet, magazin ve güzellik dünyası, 26 Şubat Çarşamba günü Flormar için bir araya geldi. Flormar’ın reklam yüzü ünlü ve başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü’nün katılımı ile “Her Açıdan Mükemmel” kirpik görünümü sunan “Precious Curl Mascara” lansmanı için düzenlenen davet Feriye’de gerçekleşti. 


DAVETTEN RENKLİ KARELER


Başarılı ve ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü’nün reklam yüzü olduğu Türkiye’de makyaj denince akla gelen ilk marka olan, Flormar, bu kez çok sevilen maskarası Precious Curl’ü unutulmaz bir davetle tanıttı. Ünlü ve başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü’nün başrolünde olduğu reklam filminde kadınların mükemmel selfie (öz çekim) açısını bulmak için yaptıkları esprili bir dille anlatılıyor. Precious Curl Mascara “açılı kıl fırçası” ile kirpikleri kavrıyor, daha hacimli ve daha kıvrık bir kirpik görünümü sunuyor. Flormar Precious Curl Mascara “Her Açıdan Mükemmel” sloganını bağımsız bir araştırma şirketinin yaptığı araştırmaya göre kullananlardan %97 beğeni alması ile doğruluyor.


DAVETTEN RENKLİ KARELERPrecious Curl Mascara’nın reklam filmi de bu davette ilk defa görücüye çıktı!


Her detayın düşünüldüğü bu özel davete Alegra Levi, Arzu Kunt, Ayşe Kucuroğlu, Buse Terim Bahçekapılı, Deren Talu, Ezra Çetin, Hande Sezer Pekcan, Merve Özbey, Müge Sırmabıyık, Nergis Pekuysal, Neslişah Alkoçlar Düzyatan, Özge Peker, Pınar Altuğ Atacan, Saba Tümer, Sercan Yaşar, Rıfat Yüzüak, Siren Ertan, Zeynep Toker gibi isimler başta olmak üzere cemiyet, magazin, moda ve güzellik dünyasının birbirinden önemli simaları katıldı. Precious Curl Mascara’nın reklam filmi de bu davette ilk defa görücüye çıktı ve oldukça beğeni topladı. Hazar Ergüçlü ile birlikte Flormar Pazarlama Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Can Dilek de davetlilere ürün ve kampanyayla ilgili detaylı bilgi verdi.

1