Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ünlü isimler Cd Lotion lansmanında buluştu

12.03.2020

Savaş döneminden kalmış yanık kremini formüle eden estetisyen Çiğdem Dönücü, düzenlediği özel bir etkinlik ile “CD Lotion Cilt Bakım Kremi” ve “Cilt Bakım Yağı”nı Tepe Majeur Kuruçeşme’de tanıttı.


Sanat ve cemiyet dünyasının yoğun ilgi gösterdiği lansmana Deniz Akkaya, Saba Tümer, Ayla Çelik, Ceylan, Melda Ulusoy, Beti Ertovi, Gülbin Gürel, Sinem Yıldırım, Nalan Aksoy, Burcu Şendir, Nuray Fenercioğlu, Serap Sarı, Petek Ertüre, Burçin Okur, Raşit Bağzıbağlı, Sarp Yaman, Cihan Şensözlü ve Mert Vidinli gibi ünlü isimler katıldı.


Deniz Akkaya, Çiğdem DönücüNaz Çekem


Kan dolaşımını ve ısıyı artırarak uyguladığı selülit giderici masaj tekniğiyle adından söz ettiren CD Lotion Kurucusu Estetisyen Çiğdem Dönücü, düzenlediği çok özel bir etkinlik ile CD Lotion Cilt Bakım Kremi ve Cilt Bakım Yağı’nı tanıttı. Tepe Majeur Kuruçeşme’de gerçekleştirilen lansmanda Dönücü’ye ünlü danışanları ve cilt bakımı meraklıları eşlik etti. 


Sinem YıldırımRaşit Bağzıbağlı


Deniz Akkaya Güzellik Sırrını Açıkladı

Lansmana katılan ünlü manken Deniz Akkaya, güzellik sırrını soran muhabirlere, “Güzellik sırrım Çiğdem Dönücü. Çiğdem, öncelikle danışanlarına bir yaşam felsefesi aşılıyor. Güzellik dediğimiz şeyin bir hapı veya kürü yok. Güzellik dediğimiz şeyin, tamamen yüksek enerjiyle doğru orantılı olduğunu düşünüyorum. Güzel dediğimiz insanlara bakın, girdikleri yerlerde enerjileriyle resmen parlıyorlar. Bunun dıştan içe doğru olması gerekiyor. Öncelikle düzgün beslenmeliyiz, bol su içmeliyiz ve kaliteli uyku uyumamız gerekiyor. Zaten bunlar sağlıklı ve iyi yaşam için gerekli. Bir de yaşamın içerisinde yer çekimine karşı koyamadığımız ufak tefek durumlar var. Onları da Çiğdem Dönücü sayesinde hallediyorum” dedi.


Saba Tümer

1