Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Tuba Ergin'den 'Bell Epoque' ile yeni bir dönem

13.03.2020

İncelikli slim fit işçiliği, deri dokunuşları, heyecan uyandıran renk ve malzeme kullanımları başta olmak üzere Türkiye’de sürdürülebilir modanın öncülerinden biri olarak da tanınan ünlü moda tasarımcısı Tuba Ergin, yeni bir döneme işaret eden İlkbahar – Yaz 2020 koleksiyonu “Belle Epoque” ile tüm kadınları, masal kahramanlarının içsel yolculuklarını, güzelliklerinin yanı sıra korkusuzluklarını, bağımsız ruhlarını, zekalarını, cesaretlerini ve hayal güçlerini keşfetmeye davet ediyor. 
Koleksiyonlarını sıra dışı, güçlü, çevreye duyarlı ve rafine kadınlar için tasarlayan ünlü moda tasarımcısı Tuba Ergin, ilkbahar – yaz döneminde stiliyle fark yaratmak isteyenleri yeni sezon koleksiyonu Belle Epoque ile masalsı bir yolculuğa çıkarıyor. 
Yeni bir döneme işaret eden Tuba Ergin’in İlkbahar – Yaz 2020 Belle Epoque koleksiyonu, kadın masal kahramanlarının içsel yolculuklarında, güzelliğin yanı sıra korkusuzluk, bağımsızlık, zeka ve hayal gücü ile beslenmelerinden yola çıkıyor. Koleksiyonda yer alan formlar, dokular ve renkler tırtılların kelebek olma zamanlarında girdikleri kozaları temsil ediyor. Yeniden doğuşa ve toprağın uyanışına gönderme yapan eklektik parçalar, karşılaştığı her şeyi sorgulayan, cesaretleri ve zariflikleriyle hayatlarında yeni sayfalar açmayı başarabilen kadınlara, renkli bir o kadar da bağımsız bir stilin kapılarını açıyor.


5