Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Renkli düşlere açılan bir mevsim

16.03.2020

Zarif, feminen ve modern… Özgür Masur’un rüya formlarıyla buluşan Özgür Masur for Ipekyol İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu, üçüncü sezonunda devam ediyor. Özel davetlere eşlik etmeye hazır 21 parçadan oluşan silüetler, doğanın bize bahşettiği renklerle bir araya gelerek mevsime ilham dolu bir karşılama sunuyor.


Başrolde zarafetin yer aldığı tasarımlar, geçmişten gelen referans noktalarıyla tekrardan bir araya geliyor. Özgür Masur’un zarif dünyasını yansıtan Özgür Masur for Ipekyol İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu, 70’lerin bohem lüksü ve 20’lerin art deco ruhunu yansıtarak ışıltılı bir koleksiyon seçkisi sunuyor.
Romantik bir tavırla harekete geçen volan detaylar, hareketli kumaşlarla kusursuz uyumu yakalıyor. Parıltılı dünyanın kapılarını aralayan full payetler yırtmaç detaylarıyla dekolte dozunu naif bir şekilde yansıtıyor. Feminen bel hattına veya sırt bölgesine vurgu yapan dantellerse ilgi çekici bir şıklık sunuyor.


Uçuşan silüetlerin yanı sıra koleksiyonun ana hatlarını oluşturan şifonlar ve lurexler ikonik partilerin yansımasını gözler önüne seriyor. Mevsimin büyüsüne kapılan yeşiller, sarılar ve tatlı kırmızıların yanı sıra davetlerin vazgeçilmezi siyah ve beyazlar, zamansız olduğu kadar etkili renk kartelası olarak karşımıza çıkıyor.


Feminen dokuları ve modern tasarımları bir arada sunan Özgür Masur for Ipekyol Koleksiyonu, geçmişten günümüze gelen formları günümüze uyarlayarak sizi samimi bir keşfe davet ediyor.

5