Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Bu yazın trendi kısa taytlar

06.11.2020

Son yıllarda spor giyimde alışılmışın dışına çıkanların sık sık tercih ettiği kısa taytlar, bu yaz sokak stilinde de göze çarpıyor. 


Şıklığından ödün vermeden rahat ve konforlu giyim tarzını yakalamak isteyenlerin severek kullandığı kısa taytlar, yaz kombinlerinin en trend parçası oluyor. Spor giyim alanında yenilikçi tasarımlarıyla iddialı bir duruş sergileyen Yeni İnci, koleksiyonunda yer verdiği kısa tayt modelleriyle bu yazın modasına damga vuruyor. Birbirinden renkli ve gösterişli desenleriyle dikkatleri üzerine toplayan tasarımlar, farklı zevklere uygun birçok kombin imkânı sağlıyor.
Yeni İnci; mavi, sarı, yeşil ve pembe gibi capcanlı renklerle hazırladığı kısa tayt modelleriyle kullanıcıların yaz stillerine hoş ve enerjik bir hava katıyor. Hem spor yaparken hem de günlük hayatta kolayca kombinlenebilen tasarımlar, şıklığı ve konforu bir arada buluşturuyor. Spor koleksiyonunda kısa taytların yanı sıra aynı desenle hazırladığı spor sütyenlerine de yer veren marka, yaz boyunca uyumlu bir stil yaratmak isteyenlere birbirinden güzel kombin seçenekleri sunuyor. 


5