Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Survivor'da final dörtlüsü belli oldu

10.07.2020

Survivor'da final dörtlüsü belli oldu. Dün akşam ekrana gelen bölümde Elif, Berkan, Barış, Cemal Can ve Yasin dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Cemal Can ve Berkan'ın finale kaldığı yarışta kazanan taraf Berkan oldu. Cemal Can önceki gün oynanan dokunulmazlık sonrası Elif'in adını vermişti. Berkan ise Cemal Can'ın adını vererek potayı belirledi. Elif'in veda ettiği gecede Acun Ilıcalı, Survivor'da bundan sonra yaşanacakları da anlattı. 


Şubat ayında başlayan Survivor macerasında sona gelindi. Geçtiğimiz salı günü Sercan'ın elendiği yarışmada dün akşam 2. dokunulmazlık heyecanı vardı.


Cemal Can ve Berkan finale kalan iki isim oldu. Son atışta Berkan, Cemal Can'ı 5-3 yenerek dokunulmazlığı kaptı. İlk dokunulmazlığı alan Cemal Can, 'Adada en uzak olduğum isim' diyerek Elif'in adını vermişti. Berkan ise potaya Cemal Can'ı soktu. SMS sonucuna göre adaya veda eden kişi Elif olurken, finale adını yazdıran dört kişi de belli oldu.


CEMAL CAN: ELİFİLE KONUŞTUK 

Survivor'da Elif'in ismini veren Cemal Can, "Elif'le konuştuk, keşke daha çok şey paylaşabilseydik, daha uzun zaman geçirebilseydik de onun ismini söylemeseydim. Burada en son isteyeceğim şey bir kadının ismini söylemekti. Dışarıdan bir Survivor izleyicisi olarak hep kadınları destekledim hep kadınların şampiyon olmasını istedim. Duygusal tarafımla hareket etmeyi bırakmak istemedim. Duygularımla hareket ettim ve yan tarafta üç tane isim vardı o üç isimle çok şey paylaşmıştım ve onların ismini veremezdim." dedi.
ELİF: HAYATIMA DOKUNDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER 

Elif, veda konuşmasında duygusal ifadeler kullandı. Acun Ilıcalı'ya teşekkür ederek konuşmasına başlayan Elif, 'Survivor'ı hayatımın yansıması olarak gördüm her zaman. Hayatıma dokunduğunuz için teşekkür ederim. Çok güzel bir serüvendi benim için. İnsan korkularıyla ve inandıklarıyla yaşar. Ben de korkularımla yüzleşip mücadele etmeye çalıştım ve inandıklarımın peşinden koştum. Hak yemeden, kalp kırmadan mücadele etmeye çalıştım. Hikayeme çok güzel anılar yazdım. Ailemi ve eşimi gururlandırdığımı düşünüyorum. İyi ki bu insanları tanımışım buraya ilk gelen arkadaşımdan son arkadaşıma kadar herkesi seviyorum." dedi.


ACUN ILICALI: KADINLARIN ŞAMPİYONU SENSİN! 

Acun Ilıcalı ise Elif'e şu sözlerle veda etti:


"Survivor'da kadınların şampiyonu sen oldun. Verdiğin mesajlar ilk günden beri mükemmeldi. Bu kadar zor şartlarda bu kadar güzel kalabilmeyi başardın. Performansın mükemmeldi. Eşin akrabaların değil, seni seven tanıyan herkes gurur duymuştur. Annene ufak bir parantez açacağım, muhakkak tanışmak istiyorum kendisiyle. Konuşmasındaki enerjisini çok az kişide gördüm. Hepinizin yolculuğu bir yerde bitiyor. Seni yollarken şunu düşünücem, başın dik, performans olarak erkeklere kafa tutmuş biri olarak uğurluyorum"


Acun Ilıcalı Survivor'ın yeni kurallarını da açıkladı:


"Survivor'da bir ilk yaşanacak. Canlı yayında bir oyun oynanacak. 4 yarışmacı eşleşeceksiniz ve cuma günü bir birincimiz olacak.Cumartesi günü tekrar oynayacaksınız, yine bir birincimiz olacak. 2 kazanan final oyununu oynayacak ve bunları kazanan dokunulmaz olacak. Geri kalan 3 yarışmacı oylamaya çıkacak"


3