Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 133. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Yüksel Sarı'nın ilk romanı 'Arafta Aşk' raflarda

14.07.2020

Umut yolculuklarıyla iç içe geçmiş, yürek burkan, aşk dolu bir deniz hikâyesi: Yüksel Sarı’nın ilk romanı Arafta Aşk, İnkılâp Kitabevi’nden çıktı! Göç, vatansızlık, sıla hasreti gibi konuları merkezine alan Arafta Aşk, arafta kalmış bir gencin aşkıyla yüreklere dokunuyor.


Yüksel Sarı’nın ilk romanı Arafta Aşk’ın, henüz yeni yeni keşfedilmeye başlanan, 90’lı yılların Bodrum’unda başlayan ve mitolojik öykülerle süslenen hüzünlü hikâyesi, 2015’te kıyıya vuran cansız bedeniyle tüm dünyayı sarsan Aylan Bebek’e kadar uzanıyor. Doğu’nun çaresizliğini, Batı’nın bu çaresizlik karşısındaki sessizliğini, kapanan sınırları ve kaybolan insanlığı gözler önüne seren romanda okurlar, iki ülke arasında sıkışan hayatların gelgitlerine tanıklık ediyor.


Arafta Aşk’ın başkahramanı, göz kamaştıran “Amerikan Rüyası”yla hayatının aşkı arasında bir tercih yapmak zorunda kalırken sadece kendisinin değil, bir göçmen kızı olan sevdiği kadının da kaderini belirliyor…


Yüksel Sarı’nın ilk romanı Arafta Aşk, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda, inkilap.com, dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde!


4