Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü Kurucusu ve Yoga eğitmeni Alper Bayraktar Quality sayfalarındaki yerini aldı

09.07.2020

Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü Kurucusu ve Yoga eğitmeni Alper Bayraktar, yoga ile Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde okurken tanışmış. İlk yoga eğitmenlik eğitimine Vivekananda Yoga Anusandahana Samsthana ile başlayan Alper Bey ardından master eğitimini Sivananda Vedanta Centre’da, sonrasında ise yoga terapistliği eğitimini Paramanand Institute of Yoga Science and Research’te tamamlamış. 


1999 yılında da Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü’nü hayata geçirerek Türkiye’de birçok kişinin yoga ile tanışmasını sağlamış. Kuruluşunun 7. yılında önemli bir karar alarak tüm odağını sadece eğitmen yetiştirmeye adayan, İstanbul merkezli ve İzmir şubeli enstitü, 2006 yılından bugüne ise Yoga Eğitmenlik Eğitimlerinde ülkemizde öncü kuruluş olmayı başarmış. 

    

Yoga, Gyrokinesis-Gyrotonic ve Pilates alanlarında eğitmenlik eğitimleri veren Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü, Türkiye’de Yoga Alliance onaylı tüm eğitmenlik eğitimlerini verebilen çok özel bir yoga okulu.
RÖPORTAJIN DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINDergimizin 135. sayısı, 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.
14