Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 133. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Vuslat Olcaydu'dan 2020 Eylül - Burç Yorumları: Yoksa siz hala okumadınız mı?

08.09.2020

Biz Quality Dergisi olarak siz sevgili okurlarımıza özel Astroloji kısmımıza her ay daha çok özen gösteriyoruz ve hep birlikte kışa veda etmeye hazırlanırken, "2020 Eylül nasıl geçecek?" merak ediyoruz. 


Astrolog Vuslat Olcaydu sizler için Quality Dergisi'ne Eylül ayı ile ilgili bir kaç ipucu verdi... Gelin Eylül ayında başımıza neler gelecek hep beraber okuyalım.
Koç: Gerçekleştirmiş olduğumuz yeni açılımların pozitif yönlü geri dönümlerini yeterince yaşayacaksınız. Bu dönem iş konularındaki üretkenliğimiz, yapacağınız ikili görüşmeler ve kendi alanınızla ilgili gündeme getireceğiniz yeni projeleriniz yoğun uğraşılarınız arasında yer alabilir. Bu süreç içerisinde karşınıza çıkabilecek birtakım engelleri aşabilmek için biraz çaba sarf etmeniz gerekebilir. Sağlık problemlerinizin üzerine yoğunlaşmanız için yeterince etkin bir konumdasınız, değerlendirmeye almak yararınıza olacak. Karşı cins ile gerilimli tartışmalardan uzak durmaya çalışın, yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir, değerlendirmeye almalısınız, bol şans.


Boğa : Hakkınızda konuşulan olur olmaz ve yersiz dedikodulara fazla kulak asmamalısınız. Bu dönem kendinize olan özgüveninizde fazlasıyla artış söz konusu. Bir süredir hayatınızla ilgili birçok konuda verdiğiniz kesin ve net kararlar, düzensiz giden işlerinizi yoluna koyduğunuz ve rahat bir nefes aldığınızın bir işaretidir. Para konularındaki gelişmelere karşı her zamankinden daha kontrollü ve tedbirli bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili hassas bir döneme giriyorsunuz. Aşk hayatınız yeterince canlı bir konumda, ilişkinizde birtakım yenilikler ve heyecanlar yaşamanız olası.


İkizler : Bir süredir işleriniz istekleriniz doğrultusunda yürümüyor olabilir. Bu dönem kendinizi güvende hissetmek ve sağlam adımlarla yola devam etmek öncelikli hissiyatlarıyız arasında. Aile içerisinde alınacak önemli kararlar, bireyler arasındaki problemlerin çözümüyle ilgili konular yeterince etkin bir konumda olacak. Kafanızdaki projeleri hayata geçirmek ve bu konuda yoğunlaşmak yararlı kazanımlar elde etmenize yardımcı olabilir. Sağlıkla ilgili psikolojinizi bozacak olaylardan ve insanlardan uzak durmaya çalışmalı ve sonra pişman olacağınız tepkilerde bulunmamalısınız. Aşk hayatınızda karşı cinsle ilgili bir seçim yapmalı ve doğru kararı vermeye çalışmalısınız, aksi takdirde hayal kırıklığına uğramanız kaçınılmaz. 


Yengeç: Duygusal enerjiniz her zamanki gibi yoğun mesai yapıyor; Olaylara biraz daha mantık çerçevesinde yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Önümüzdeki dönem hayatınızla ilgili birçok konuyu gözden geçirmeli ve yaptığınız hataları, yanlışları düzeltmek adına birtakım girişimlerde bulunmaya çalışmalısınız. Yakın arkadaşlarınızdan ya da aile içerisindeki kişilerden alacağınız önemli haberler ve buna bağlı paylaşımlar gündeme gelebilir. Sağlığınız ile ilgili iradenizi sınayacağınız ve radikal kararlar alacağınız bir süreç sizi bekliyor olacak, değişim kaçınılmaz. Aşk yaşamınızda partnerinizi kıskaca almak ve kontrol dozunu artırmak gibi reaksiyonlarınız olabilir, bu konuda kendinizi frenlemeye çalışmalısınız.


Aslan : İsteklerinizi ön plana çıkartıyor ve gerçekleştiriyorsunuz. Kendiniz ile ilgili özel konulara yeterince ağırlık veriyorsunuz ve gündemde kalmaya devam etmeyi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Önümüzdeki dönem harcamalarınızı büyük ölçüde kısıtlamalı ve bu konuda kontrolsüz tutumunuzu düzeltme yolunu tercih etmelisiniz. Ayrıca yapacağınız yeni yatırımlar için oldukça etkin bir dönem. İletişime bağlı konularda yeterince aktif bir pozisyonda olacaksınız. Sağlıkla ilgili bir süredir yaşadığınız sıkıntılar sonlanmış gibi gözüküyor ancak tedbiri elden bırakmamanız yararınıza olacak. Partnerinizle birlikte çözümlenmeyi bekleyen konuları masaya yatırıyor ve karşılıklı uzlaşma yolunu tercih ediyorsunuz.


Başak : Özel hayatınızdaki öncelikleriniz ön planda; Kişisel yeteneklerinizi açığa çıkartıyorsunuz ve olayları her zamankinden daha fazla detaylı bir şekilde inceliyor ve irdeliyorsunuz. Önümüzdeki dönem yeni girişimler, başlangıçlar ve maddi konular ile ilgili birtakım yaptırımlar gündeme gelebilir, sağlam  adımlar atmaya çalışmalısınız. Sağlıkla ilgili yaşadığınız zihinsel yorgunluk bedensel faaliyetlerinizi de negatif yönde etkiliyor olabilir, biraz detoks iyi gelecek. Aşk konularında bir süredir yaşadığınız karışıklıkları toparlamak adına yapacağınız girişim için etkin bir dönem.


Terazi : İç dünyanıza yaptığınız yolculuk belki de içinden çıkamadığınız konuları , problemleri büyük ölçüde çözmenize ve rahat bir konuma geçmenize katkı sağlamış olabilir. Bu dönem öncelikli üstlenmiş olduğunuz konularda yeni açılımlar ve beklentilerinize karşılık bulmak gibi etkiler yaşayabilirsiniz. Gürültülü ve tartışmaya açık ortamlardan, insanlardan uzak durmaya çalışmalı ve bu konuda kendinizi frenlemelisiniz. Sağlıkla ilgili psikolojinizin bozulmaması için etrafınızdaki insanların söylemlerine fazla kulak asmamalı ve birtakım olası yaşanacak denge kayıplarına izin vermemelisiniz. Partnerinizden gelecek teklifler, pozitif yaptırımlar sizi fazlasıyla mutlu edecek, enerjiniz oldukça yüksek.


Akrep : Dost meclislerinde toplantılar, karşılıklı paylaşımlar, yapılan planlar ve buna bağlı uygulamalar , yaşadığınız pozitif açılımlar sizi önemli ölçüde tatmin ediyor olabilir. Önümüzdeki dönem içinizde tutamadığınız ve açığa çıkartmak istediğiniz fikirleriniz, düşünceleriniz ve artık icraata geçirmek istediğiniz birçok konuya bağlı gelişmeler gündeminizde önemli bir yer tutabilir. Yakın bir dostunuzla sırlarınızı paylaşabilir ve birbirinize telkinlerde bulunabilirsiniz. Sağlıkla ilgili beslenme alışkanlıklarınızı tekrar gözden geçirmeli ve bu konuda pozitif yönlü bir başlangıç yapmaya çalışmalısınız. Partnerinizle para konularına bağlı meseleler ve karşılıklı birtakım anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Bu konuda net ve kesin duruşunuzu yeterince göstereceksiniz.


Yay : Uzman olduğunuz alan ile ilgili bir kısım iş yoğunlukları , teklifler ve buna bağlı belki de yetiştirmekte güçlük çektiğiniz ve zor durumlar yaşadığınız çalışma hayatınızla ile ilgili gelişmelerle yeterince uğraşmış olabilirsiniz. Üretkenlik potansiyeliniz yüksek seviyede seyrediyor. Bu dönem sosyal yaşantınıza ağırlık veriyorsunuz. Ev dışında geçireceğiniz zamanlar gezmek, öğrenmek, keşfetmek gibi istekleriniz gündeme gelebilir. Sağlıkla ilgili fiziksel problemlere bağlı şikayetlerinizde artış söz konusu olabilir, kendinizi fazla zorlamamanız yararınıza olacak. Partnerinize karşı duygusal enerjiniz fazla çalışıyor, olayları bu çerçeveden değerlendirmeye almanız birtakım yanlış anlaşılmalara ve tespitlere neden olabilir, empati kaçınılmaz.


Oğlak : Yeni arayışlar içerisinde birtakım kararsızlıklar yaşadığınız ve birçok konuyla ilgili başlangıçlar yapmak istediğiniz ancak doğru zamanı ve seçimi yapmak için beklenti içerisinde olduğunuz bir süreç geçiriyorsunuz. Önümüzdeki dönem çalışma hayatınızda gözle görülür bir yoğunluk söz konusu. Peşinde olduğunuz önem derecesi yüksek işlerinizle ilgili pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Birçok konuda kontrol mekanizmasını kaybetmemeye özen göstermelisiniz. Sağlıkla ilgili üzerinde durmadığınız kronik rahatsızlıklarınızın tekrar gündeme gelmesi ve sizi uğraştırması söz konusu olabilir, kendinizi biraz dinlemelisiniz. Partnerinizle ilgili karşılıklı inatlaşmalar, birtakım dayatmalar gerilimi artırabilir. Problemleri çözme yolunda öncülük yapmanız yararınıza olacak.


Kova : Duygularınızda ve düşüncelerinizdeki yoğunluk psikolojinizi olumsuz yönde etkiliyor olabilir. Birçok konuda sezgilerinize güvenmeli ve buna göre hareket etmelisiniz. Önümüzdeki dönem meraklı olduğunuz konular ile ilgili yararlı ve kararlı girişimlerde bulunabilir ve yüksek öğrenme potansiyelinizi fazlasıyla açığa çıkartabilirsiniz. Uzaklarda bağlantıda olduğunuz insanlardan gelecek haberler var. Sağlıkla ilgili bir kısım enerji kayıpları, motivasyonunuzda düşüş ve isteksiz bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz, Kendinize pozitif telkinler vermeye ihtiyacınız olabilir. Partnerinize karşı biraz katı ve obsesif bir tutum içerisinde olabilirsiniz, bu konuda kendinizi biraz serbest bırakmanız yararınıza olacak.


Balık : Hareketli ve yeterince verimli geçen bir süreç yaşıyorsunuz.; Becerileriniz doğrultusunda uğraşılarınız ve buna bağlı yaratıcılığınız ön planda. Önünüzdeki dönem hayatınızla ilgili birçok konuda önemli kararlar alabilir ve kafanızdaki projeleri uygulamak adına harekete geçebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki dostlarınızla ortak kararlar almak, bir konuda fikir birliği yaparak yeni başlangıçlara imza atmak gibi etkiler gündeme gelebilir. Sağlıkla ilgili problemlerinizin üzerine giderek çözmeye çalışmak ve kendinizle yeterince ve yakından ilgili olmak gibi etkiler ön planda. Partnerinizle sorunları tartışarak karşılıklı anlayış ve uyum içinde anlaşmaya varmak sizin için en doğru seçim olacak.DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINDergimizin 135. sayısı, 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.


3