Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 133. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Özartaş Avize Yönetim Kurulu Başkanı Altay Özgen aydınlatmayı bakın nasıl açıklıyor

08.09.2020

Özartaş Avize aydınlatma sektöründe 60 yıllık geçmişi ile sektöre yön veren ve yıldız gibi parlayan firma olarak göze çarpıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Altay Özgen, aydınlatmayı bakın nasıl açıklıyor; ‘Aydınlatma aslında mutluluğun sırrı bence. Neden derseniz; siz ışığın olmadığı, aydınlığın olmadığı bir ortamda, mutlu olabilir misiniz? Ancak mutluluğun sırrı da, doğru aydınlatma ve doğru ışıktan geçer. Ofis veya evinizdeki dekorasyonda kullandığınız aydınlatma, doğru ise ışığı aldığınız anda mutluluğunuz farklı olacaktır. İyi ışıkta karamsar olma şansınız yoktur.’


Aydınlatma dekorasyonun bir parçasıdır!


Aydınlatma iki ampul tak ve yak değildir. Günümüzde Cam’dan mermere, altından, gümüşe, tahtadan, kristal, sarı malzeme, prinç malzemeye dek birçok elementlerin hepsinden aydınlatma sektörü olarak faydalanıyoruz. Bu nedenle aydınlatma aynı zamanda dekorasyonun bir parçasıdır. 


Altay Bey, Özartaş Avize’nin farkını ise bakın nasıl açıklıyor!


Bizim için her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelir. Çok kıymetli müşterilerimiz var. Biz Özartaş Avize olarak, mekâna göre tasarım aydınlatma üreten iyi bir imalatçıyız.  

DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINDergimizin 135. sayısı, 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.

3