Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Erdinç Acar eski eşine sahip çıktı! Hande Demir (Acar) o iddialara ne dedi?

22.09.2020

Hande Demir ile Erdinç Acar, 2006 yılında nikah masasına oturmuş, 2010’da boşanmıştı. 2011’de ikinci kez evlenen ve üç çocuğu olan çift, 10 Temmuz’da Beykoz Adliyesi’nde tek celsede anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı. 


Geçtiğimiz günlerde, Erdinç Acar'ın, çocuklarının annesi Hande Demir (Acar)’ı rahatsız eden iş insanı M.Ö.’yü Ulus'ta bir mekanda dövdüğü iddia edilmişti.


DAYAK ATTI İDDİALARINA AÇIKLIK GETİRDİ!


Bebek’te kameralarımıza yansıyan Hande Demir o iddialara açıklık getirdi. M.Ö’nün, Erdinç Acar’la evli olduğu dönemde kendisine çiçekler, hediyeler göndermesi ve sosyal medya hesabına gönderdiği ‘Bir kahve içelim, beni tanı. Pişman olmayacaksın’ şeklinde attığı taciz mesajları ardından suskunluğunu korumuş, fakat M.Ö Hande Demir’i Bodrum’da sıkıştırıp ikinci bir şans istediğinde de yüz bulamamıştı. Olayın ardından Erdinç Acar M.Ö ile Ulus’ta bir mekanda karşılaşmış ve ‘Burayı terk et’ diyerek uyarmış, uyarıları karşılıksız kalınca M.Ö’ye kafa atmış ve korumalarıyla birlikte saldırdığı iddia edilmişti. 


Hande Demir


"ÖZÜR MESAJLARI ALDIK!"


Yaşanan olay ardından M.Ö, eski eşi Erdinç Acar ve kendisine özür mesajları atmış, olay yargıya intikal etmeden son bulmuştu. Bebek'te rastladığımız Hande Acar; "Kısaca bu haber doğru. Rahatsız edilme durumu vardı  eski eşim ve çocuklarımın babası Erdinç'te bunu bildiği için sağ olsun, tepkisiz kalmadı. Gereken oldu. M.Ö. hatasını anlayıp Erdinç'e de bana da özür mesajı attı."


19