Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı Onursal Başkanı Aziz Yılmaz’a anlamlı ziyaret

24.09.2020

Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı Onursal Başkanı Aziz Yılmaz’ı yerinde ziyaret ederek; esprili sohbetiyle eski günleri yad eden, eski İstanbul İl Sağlık Müdür Vekili Doçent Dr. Fergan Genç’i ve beraberinde sporun çeşitli branşlarında şampiyonluklar, başarılar elde etmiş iki evladıyla misafir etti.


Misafirlikte eski İstanbul İl Sağlık Müdür Vekili Doçent Dr. Fergan Genç'in kızı, Milli Voleybolcu, Vestel Venüs Sultanlar Liginde Libero oyuncusu ve PTT Voleybol takımında da başarılarıyla ses getirmiş Ülkü Burcu Genç, heyecan ve başarı dolu anılarını anlatırken; oğlu Anadolu Efes Altyapısında yetişmiş, gerek İstanbul Ligi’nde gerekse Türkiye çapında şampiyonluklar elde etmiş ve İTÜ’ye transfer olmuştur.


Can Bartu ile Basketbolcu Zaza Enden ve beraberindeki basketbolcu Metehan, basketbol adına verdiği mücadele dolu, başarılı yolculuğunu Aziz Yılmaz'a anlatırken eski günleri de yad ettiler.
Gençlerin şevkle spora gönül vermesini destekleyen Aziz Yılmaz, önerilerini aktarırken, sporun, sağlık için önemini tekrar hatırlamış oldu.

3