Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Qula Restaurant açılışını İlyas Saman yaptı

14.10.2020

Lara plajlarında bu yaza damgasını vuran Qula Beach’in kışlık mekanı olan Qula Dem’in açılış gecesine ünlü oyuncu İlyas Salman damgasını vurdu.


Türk Sinemasının yaşayan efsanelerinden İlyas Salman, Cansel Kula’nın sahibi olduğu Qula Dem isimli işletmenin açılış gecesinde sahneye çıkarak sevenlerine bol bol Şiirler okudu. Mütevazi tavırları ile mekanı  dolduran herkesi bir kez daha kendisine hayran bırakan Salman ile fotoğraf çektirmek isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu.


Mavi Akustik gurubun sahne aldığı açılış gecesine katılan davetliler arasında sinema Oyuncusu ve Gazeteci Muharrem Erdemir’de vardı. İlyas Salman’ın eşi Gülser Saman ile birlikte katıldığı gece renkli görüntülere sahne oldu.


Dört kişilik oryantal ekibinin nefes kesen dansları ile gönüllerince eğlenen davetliler, Mavi Akustik gurubunun söylediği türküler ve şarkılara da eşlik etti.


İşletmenin patronu Cansel Kula “Yaz başında açılışını yaptığımız Qula Beach’de bizi yalnız bırakmayan dostlarımızı kışlık mekanımız olan Qula Dem’de de  bir arada görmek bana güç verdi. Kısa bir sürede karar verip açtığımız işletmeye davetimi kırmayarak gelen sevgili İlyas Salman’a sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.


19