Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

BİSSE’nin Mardian Mall mağazası açıldı

14.10.2020

Türkiye’nin hazır giyimdeki en köklü markalarından BİSSE, Güney Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki üçüncü mağazasını, 10 Ekim Cumartesi günü Mardin’in en büyük alışveriş merkezi Mardian Mall’da açtı. 

Düzenlenen kurdele kesim törenine Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam, BİSSE Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Onur Kefeli, İş İnsanları Davut Teker ile Abdurrahman Burak, mağaza sahipleri Ali Ekince ve Ömer Teker’in yanı sıra Mardin’in önde gelen kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, yerel basın kuruluşları ve davetliler katıldı. 


“BİSSE olarak markamıza yatırım yapıyor, stratejik yerlerde mağazalar açıyoruz”

Mardian Mall’da hizmete giren yeni mağazaya ilişkin bir değerlendirme yapan BİSSE Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Onur Kefeli, şunları dile getirdi:

“BİSSE olarak 45. yılımıza doğru ilerlerken marka konumlandırma stratejimizi gözden geçirip hedef kitlemizin değişen ihtiyaçlarına uygun yeni ürün segmentasyonları oluşturuyor, üretim kriterlerimize uygun biçimde tasarım çeşitliliğine giderek yeni koleksiyonlar sunmak için çalışıyoruz. Markamıza yatırım yapıyoruz, bu çerçevede yurtiçinde ve yurtdışında stratejik değerdeki yerlerde mağaza açılışları gerçekleştiriyoruz. Bunlardan biri de Mardin… Sosyo – kültürel yapısı, tarihi geçmişi ve ekonomik açıdan önemiyle Güney Doğu Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olan Mardin’deki ilk mağazamızı açmış olmak mutluluk duyuyoruz. BİSSE olarak Mardian Mall mağazamızla bu bölgenin aranılan ve tercih edilen markalarından bir olacağız.”


BİSSE’den Mardian Mall’a Kendinizi VIP Hissettirecek Mağaza Yatırımı

Diyarbakır ve Gaziantep’in ardından Güney Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki üçüncü yatırımını Mardin’e yapan BİSSE’nin Mardian Mall mağazası, 200 metrekare alana sahip. Müşterilerini ayrıcalıklı hissettirecek bir VIP odanın da yer aldığı mağazada BİSSE’nin yeni sonbahar & kış koleksiyonundan ürünler yer alıyor. Mağaza, Mardian Mall 1. katta konumlanıyor. 


13