Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Anne olan Sinem Kobal hastaneden çıktı

23.10.2020

Kızları Lalin'e kavuşan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti hastane çıkışı objektiflere takıldı. Kobal ve İmirzalıoğlu'nun bir hayli mutlu olduğu gözlendi.


Oyuncu çift Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun kızları Lalin önceki gece Taksim Acıbadem Hastanesi’nde dünyaya geldi. Normal doğum yapan Kobal’ın ve kızı Lalin’in sağlığı yerinde olduğu öğrenildi. İmirzalıoğlu, doğum sonrası tüm hastane personeline çikolata ikram etti.


Çift, dün hastaneden ayrılırken el ele mutluluk pozu verdi. Gazetecilere teşekkür eden İmirzalıoğlu, “hastanenin bir katını kapattı” iddialarının asılsız olduğunu söyledi.
KOBAL: YENİ HAYATIMIZA BAŞLIYORUZ 

Hastane çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmirzalıoğlu, "Hepinizi daha bir farklı görüyorum, çok daha tatlı geliyorsunuz. Buraya kadar zahmet ettiniz. Çok mutluyuz. Çok güzel bir duygu, Allah herkese nasip etsin." dedi. Doğuma girdiğini söyleyen, İmirzalıoğlu, "Her anında Sinem'in yanındaydım." ifadelerini kullandı.Sinem Kobal ise "Dün öğlen saatlerinde doğdu. Heyecanlıyız biz de. Çok teşekkür ediyorum. Yeni hayatımıza başlıyoruz" şeklinde konuştu.

2