Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hacer Özil: Tene dokunan her kumaş bizim için değerli

28.04.2021

Romantik ve göz alıcı modelleri ile gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştüren Beyaz Butik, 2021 özel koleksiyonunu tamamladı.


Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda koleksiyon çekimi yapan Beyaz Butik, sade modellerinin yanı sıra yeni koleksiyonunda, daha önce kullanılmayan ipek tülleri, İtalyan krepleri, Fransız danteli ve el işlemelerini, taşlı duvak ve saç aksesuarları ile birleştirdi. 


Fiyatları 10 bin TL ile 30 bin TL arasında değişen koleksiyon, özellikle kraliyet ailelerinin de tercihi olan ve son dönemde dizi ve filmlerde kullanılan ziberlin ve mikado kumaşlardan özel olarak hazırlandı.


Şira Sahilli, Hacer Özil


“GELİNLERİN SADELİĞİ SADECE KUMAŞLARDA KALDI”


Koleksiyon çekiminde yer alan ve her detayı ile bire bir ilgilenen Beyaz Butik’in sahibi Hacer Özil; “Gelinlerin sadeliği sadece kumaşlarda kaldı. Kabarık, taşlı ve aksesuarlarla tamamlanmış gelinlikler yeniden ortaya çıktı. Sade koleksiyonumuzun yanı sıra, yeni koleksiyonumuzda iddialı ve göz alıcı detaylara yer verdik. Özellikle, gelin adayları için özel ve anlamlı olan bugünde elbisenin gelinin ruhuyla tamamlanmasını ve o ruhun yadigar olarak da saklanıp yıllar sonra çocuklarına ve torunlarına vintage olarak verilmesini istiyoruz” dedi. 

5