Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Altınyıldız Classics, dijitalleşen müşteri deneyimini keyfe dönüştüren bir ilke daha imza atıyor

25.06.2021

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, dijitalleşen müşteri deneyimini keyfe dönüştüren bir ilke daha imza atıyor.  En özel gününüzde sizleri mutlu etmek bizim işimiz diyen Altınyıldız Classics, ‘Smokin Bizim İşimiz’ projesini başlatıyor.  


Altınyıldız Classics, özel gecelerin ve düğünlerin vazgeçilmezi olan smokinleri, online platformdan rahatlıkla seçebilmek ve mağazadan randevu alarak özel bir şekilde deneyimletmek adına müşterileri için www.smokinbizimisimiz.com’ u hizmete sundu. 


Yeni uygulama ile www.smokinbizimisimiz.com‘a giriş yapan müşteriler, online randevu oluşturup, seçmiş oldukları tarih ve saatte smokin servisi için Altınyıldız Classics mağazalarından özel hizmet alabiliyorlar. 


www.smokinbizimisimiz.com‘a giriş yapan bir müşteri, ekranda çıkan smokin modellerinden birini seçtiğinde kendisine randevu oluşturma ekranı çıkıyor. Randevu ekranında çıkan mağaza, il/ilçe, tarih, saat, iletişim bilgileri ve KVKK onay formunu dolduran müşteri randevusunu oluşturmuş oluyor. 

5