Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Meşealtı Otantik Kebap misafilerine kapılarını açtı

02.07.2021

Sianji Farm’ın organik sertifikalı sebze ve meyveleriyle hazırlanan muhteşem menüsüyle dikkat çeken Bodrum Gümüşlük ’ün “tek Kebap Restoranı” Meşealtı Otantik Kebap Restoranı, misafirlerine kapılarını açtı. 


İbrahim Tezcan, Müşerref Akay, Recai Çakır, Nesrin Çakır


30 Haziran 2021 Çarşamba günü sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerinin buluştuğu açılışa Hurşit Yenigün, Canan-Ragıp Köse, Nejat Alp, Müşerref Akay, Ali Şen, Bora Gencer, Yonca Evcimik, Selçuk Alagöz, İlham Gencer, Seray Sever, Eray Sünbül, Yalçın Dümer, Hakan- Çiğdem Bilgin, Sinan Özer, Cenk Tuncay, Nadir Kınay, İbrahim Tezcan, Tarık - Gülgün Papuccuoğlu, Cem Çağatay, Ömer Yalkın, Cemil Serhatlı, Cenk Tuncay, Can Pulak, İsmail Işık, C- Major ailesinin üyeleri ve Sianji Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır katıldı. 


Ali Şen, Recai Çakır


Recai Çakır, Seray Sever, Eray Sünbül


Güneydoğu’nun eşsiz lezzetleri ve organik içeceklerinin ikram edildiği açılışta Canan Ragıp Köse, Hurşit Yenigün, Müşerref Akay, Selçuk Alagöz ve Nejat Alp’in misafirlere seslendirdikleri şarkılar ile müzik ziyafeti yaşandı.


Recai Çakır, Nesrin Çakır, Çiğdem-Hakan Bilgin


Anadolu kültürünün hem emek hem lezzet verilerek hazırlanan “misafir sofraları”nı “Meşealtı Otantik Kebap Restoranı”nda hayata geçirebilmenin gururunu yaşayan doğum yeri Kilis olan Recai Çakır, gelen herkesin “Tanrı misafiri” sayıldığı bir mekânı hayata geçirdiklerini söylüyor. Sianji Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, “Organik çiftliğimizde ürettiğimiz ürünlerle çok farklı bir konsepte imza attık.  Bu süreçte biz en çok ilham olan 500 yıllık meşe ağaçları oldu. Organik yaptığımız ürünleri daha fazla insanın tatması için çok özel ürünler geliştirdik. Çiftliğimizde bulunan her bir ürünü yöresinden getirerek Sianji Farm’da organik olarak ektik. Bunlardan oluşacak bütün lezzetleri misafirlerimize sunacağız” dedi.


Nejat Alp

1