Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Elias Beach Alaçatı'dan canlı müzik keyfi

07.07.2021

Bu yaz Alaçatı’da kapılarını açan yeni beach ve restoran Elias ile Çeşme’de Yunan esintileri yaşanıyor. Yunanlı şef Stathis Dapiasis’in beach ve Yiolas by Stathis restoranına özel hazırladığı lezzetlerin yanı sıra mekanın masmavi denizi, eşsiz kumsalı, zeytin ağaçları ve bembeyaz dekorasyonu ile misafirlerine yaşattığı benzersiz ambiyansı şimdi saat 17.00 itibariyle başlayan, Murat Dalkılıç ve Fettah Can gibi ünlü isimlerin sergilediği canlı müzik performansları daha da şenleniyor. 


Elias Beach Alaçatı, yaz boyunca güzel müzikler, güzel lezzetler eşliğinde kusursuz bir tatil keyfi yaşamak isteyenleri ağırlıyor. Beach ve restoran kısmı ile beraber toplam 500 kişi kapasiteli Elias Beach Alaçatı, bembeyaz dekorasyonu, renkli detayları, zeytin ağaçları ile sanki Yunan Adaları’nda tatil yaparmış gibi hissettiriyor. Lezzet konsepti tamamen Yunanlı şef Stathis Dapiasis tarafından hazırlanan Elias Beach Alaçatı’nın plaja ve Yiolas by Stathis restoranına ait iki farklı menüsü bulunuyor. Her damak tadına uygun lezzetlerin yer aldığı menüler kadar gün boyu çalan müzikler de Elias Beach Alaçatı müdavimlerini mutlu ediyor. DJ partileri ile de ses getiren Elias Beach Alaçatı, ünlü isimleri ağırladığı canlı performansların da müjdesini veriyor. 
9 Temmuz 2021 Cuma günü saat 17.00 itibariyle Murat Dalkılıç, Elias Beach Alaçatı’da uzun zamandır hasreti çekilen canlı performansının müjdesini veriyor. 10 Temmuz 2021 Cumartesi günü ise hem besteleri, hem de yorumuyla gönülleri fetheden Fettah Can, saat 17.00 itibariyle Elias Beach Alaçatı sahnesinde sevenleriyle buluşuyor. 


Yetişkinlere özel hizmet veren Elias Beach Alaçatı’nın kapıları saat 10.00’da açılıyor ve hem beach tarafında, hem restoranda, hem de ünlü isimlerin sergilediği canlı performans etkinliklerinde sadece rezervasyonla misafirlerini ağırlıyor.

6