Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Pilevneli Sergisi öncesi Melis Göral’dan özel yemek daveti

12.07.2021

Türkiye’nin yükselen ve ödüllü mücevher tasarımcısı Melis Göral Salargil’in kurucusu ve tasarımcısı olduğu Melis Goral Jewelry, Pilevneli Galeri ve König tarafından Kaplankaya’da gerçekleştirilen “Pilevneli x König i Kaplankaya” sergisinin ön izleme davetine sponsor oldu. 


Yasemin - Murat ÖzyeğinMustafa Taviloğlu


Melis Goral Jewelry; koleksiyonerler, sanat dünyasının önde gelen isimleri ve galeride eserleri sergilenecek sanatçılar için Salon Cuma Restaurant’ta bir akşam yemeği düzenledi. Geceye Melis – Hakan Salargil, Aslı Pamir, Murat Pilevneli, Yasemin – Murat Özyeğin, Emin Hitay, Emir Bahadır, Ece Sükan, Mustafa Taviloğlu gibi önemli isimler eşlik etti.


Murat Pilevneli - Aslı PamirMelis Göral Salargil - Hakan SalargilTürkiye’de sanata değer veren ve sanatla iç içe projeler yapmayı marka DNA’sında özümseyen marka Melis Goral Jewelry, geçtiğimiz gün PİLEVNELİ ile Almanya’nın önemli galerilerinden KÖNİG’in Kaplankaya’da gerçekleştirdiği “Pilevneli x König i Kaplankaya” sergisinin destekçileri arasında yer aldı. Melis Goral Jewelry’inin kurucusu ve tasarımcısı Melis Göral Salargil’in ön izleme davetine sponsor olduğu gecede koleksiyoner ve sanatseverleri akşam yemeği davetinde buluşturdu. 


Rachel ArazEce Sükan

1