Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Bayramda İstanbul’un tadını Gezi Hotel Bosphorus’ta çıkarın

16.07.2021

Bayramda şehirde olmayı seçenler Gezi Hotel Bosphorus’u tercih ediyor. Merkezi konumu ve sunduğu konfor ile öne çıkan otel, panaromik pencereleri, detaylı düşünülen süit ve delüks odaları ile dikkat çekiyor.  Geleneksel Türk hamamlarının modern bir uyarlaması olan Silver SPA ise dolu dolu geçen bir İstanbul gününden sonra yorgunluğunuzu üstünüzden atmanızı sağlıyor. 


İstanbul’un en dikkat çeken yanı eşsiz tarihi dokusu, farklı kültürleri bünyesinde barındırması ve geçmişle modernizmin müthiş uyumunu sunabilmesi. Bu tarihin bir parçası olan ve yarım asırlık bir geçmişi bulunan Gezi Hotel Bosphorus, Gezi Otel’in mirasını devam ettiriyor. Otel, şehirli ve zamansız tasarımının yanı sıra 1940’lı ve 1950’li yılların mimari stillerinin üzerinde yapılmış modern bir döngüyü anımsatıyor. Ünlü ressam PietMondrian'ın çağdaş tasarım anlayışı ile ayrı bir görkeme sahip olan Gezi Hotel Bosphorus, Mondrian’ın bir tablosundan esinlenerek dekore edilen oda ve süitlerle ressamın sanat anlayışını benimsiyor.


Farklı dokuları bünyesinde barındıran otel, bayramda İstanbul’un tadını çıkarmaları için konuklarını bekliyor. 56 odanın ve 11 süitin tamamında kullanılan yansıma karşıtı panoramik pencereler Boğaz, Taksim Meydanı, Gezi Parkı ve otelin şehrin kalbine sakladığı yemyeşil bahçelerini kesintisiz izleme keyfi sunarken Gezi Hotel Bosphorus, İstanbul’un güzelliğini içine de taşıyor. Sıcak ve samimi atmosfer sunan otel, çağdaş tasarım anlayışıyla da İstanbul’un benzersiz tarihiyle modernizmi bir araya getiriyor. 
İstanbul ayaklarınız altında

Misafirlerine süit ve delüks oda seçenekleri sunan Gezi Hotel Bosphorus, Sky Süit ile öne plana çıkıyor. Otelin en özel odası olan Sky Süit’te İstanbul adeta ayaklarını altına serilirken bu ayrıcalıklı penthouseda, şömineden jakuziye, hi-fi ses sisteminden maxibar'a kadar her şeyi incelikle düşünülüyor. Ayrıca dış mekan mobilyaları ile döşeli özel açık hava teraslarında İstanbul'un kusursuz manzarası seyredilebiliyor. 


Günün yorgunluğunu Silver SPA ile atın

İstanbul’da gezecek yer çok. Tarihi dokusu, eşsiz atmosferi ve birbirinden lezzetli yemeklerini deneyimledikten sonra ihtiyacınız olan tek şey Silver SPA olacak. Modern bir Türk Hamamı ortamı ve Uzakdoğu masajları başta olmak üzere pek çok rahatlatıcı uygulama sunan Silver SPA’da misafirler diledikleri her an bu uygulamalarla birlikte buhar odası, sauna ve dinlenme salonunun keyfini çıkarabiliyor. Hamam ritüellerinden masajlara, cilt ve vücut bakımlarından el ve ayak bakımına kadar yorgunluğunuzu üstünüzden atmanızı sağlayacak pek çok hizmet Silver SPA’da sizi bekliyor.


6