Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Çeşme’nin yıldızı Fly-Inn Beach Club, misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatmaya devam ediyor

16.07.2021

Türkiye’nin ilk “beach club”ı, dünden bugüne Çeşme’de her sezonun favorisi, unutulmaz partilerin adresi, berrak deniziyle tatilcilerin göz bebeği Fly – Inn Beach, benzersiz yenilikleri ve sürprizleriyle misafirlerini ağırlamaya devam edityor. 


Hakan Dalokay ve aynı onun gibi başarılı bir mimar olan oğlu Vedat Ali Dalokay’ın yaratıcı ve alanına yön veren fikirleriyle yenilenen Fly – Inn Beach, bu yaz Vedat Ali Dalokay'ın yönetimiyle misafirlerine hizmet veriyor.

Türkiye’nin “ilk beach club”ı olan ve 1994 yılında açılan Fly – Inn Beach her sene kendini yenileyerek alanında fark yaratmaya ve öncü olmaya devam ediyor!

Su sporlarını oldukça ciddiye alan Fly – Inn Beach her yıl yepyeni ve eğlenceli bir su sporuyla kendini geliştirmeye devam ediyor. Suda Fly Board ile yükselen, Parasailing ile uçuşa geçen, Wakeboardla dalgalara meydana okuyan ya da sürat teknesiyle koyu keşfe çıkanlarla Fly – Inn Beach adeta bir görsel şölen kıvamında tüm tatilcilere adrenali bol, eğlenceli anlar yaşatıyor. Fly – Inn Beach, sadece gündüz değil geceleri de Çeşme’nin nabzına yön veriyor! 

Her sene olduğu gibi hem Çeşme’de, hem de Türkiye çapında ses getiren DJ performansları ve partilere ev sahipliği yapan Fly – Inn Beach, 2021 yazında da hız kesmeden, oldukça iddialı isimleri ağırlıyor! 

Çeşme’nin tadını çıkarmak isteyenleri ağırlamaya devam ediyor! 

7’den 70’e herkesin tatiline keyif katan, eğlencesi bol, lezzeti özel, Çeşme’nin vazgeçilmez adresi Fly – Inn Beach’in en güzel özelliklerinden biri de “pet friendly” olması… Küçük dostlarında aklı kalmadan, onlarla beraber tatilini doyasıya yaşayanlar Fly – Inn Beach’te buluşuyor. 


Covid-19 tedbirleri ile maksimum hijyen felsefesini birleştiren Fly – Inn Beach, benzersiz sürprizleri ve çarpıcı partileriyle 2021'in en unutulmaz tatilini yaşamaya davet ediyor.

6