Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Lübnan ruhu Sortie için Boğaz'a taşındı

17.07.2021

Eğlence ve yeme-içme sektörünün duayen isimlerinden Ergun Yıldız’ın işletmeciliğini yaptığı Sortie içinde bu yaz açılan Ello, iştah açıcı mezeleri, içli köfteleri, ev yapımı mantısı ve Ortadoğu'nun lezzet başkenti olan Lübnan mutfağının benzersiz ana yemeklerini sentezleyerek bir araya getiren özel menüsüyle adeta damaklarda sıra dışı bir lezzet şöleni yaşatıyor.


Hande Yener ve Berksan ile beraber iş adamı Barkın Akan’ın ortaklığında açılan Ello’nun sıcak, samimi ve muhteşem ambiansı yemeklerin lezzetlerini adeta pekiştiriyor. Eşsiz boğaz manzarasına karşı konumlanan Ello, mevsimin en taze ürünleriyle hazırladığı mönüsü hem de Sortie'nin resident Dj’yi Çağlar Fidan'ın çaldığı müziklerle  misafirlerine  haftanın 7 günü keyifli anlar vadediyor.


Barkın Akan, Ergun Yıldız, Hande Yener, Berksan


Ello’nun executive chef'i İsmail Polat’ın özenle hazırladığı mönüsünde Fettuş Salata, Shishbarak, Labne Fasuliye Hadra, Karışık ızgara tabağı gibi taptaze malzemeler ile hazırlanan nefis tabaklar bulunuyor. Tatlılardan ise Kıbbe  Mıhşiye ise mekanın en sevilen lezzetleri arasında yerini alıyor.


 'Signature' kokteylleriyle de iddialı olan Ello,  yaz aylarının en keyifli mekânlarından biri olacak. Hande Yener ve Berksan ile beraber iş adamı Barkın Akan’ın ortaklığında açılan Ello, Lübnan rüzgârlarını boğazda estirerek konuklarına elegan dakikalar yaşatıyor.


6