Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Aynur Aydın artan vaka sayıları hakkında ne dedi?

26.07.2021

Ünlü şarkıcı Aynur Aydın önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Alışveriş turuna çıkan Aydın, sahnelerin açılmasıyla kendine geldiğini söyledi.


Sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Aynur Aydın, kısıtlamaların esnetilmesiyle birlikte artan pozitif vakalar hakkında konuştu.


Aydın, "Evet pandemide eve kapanmak herkesi yordu ama şu anda çoğu kişinin kurallara uymadığını görüyoruz. Bu gidişle tekrar evlere kapanmak zorunda kalacağız. Umarım bu durumu bir daha yaşamayız. Bir kapanmaya daha dayanamam. Herkesi kurallara uymaya davet ediyorum" dedi.


Güzel şarkıcı, sahne programının çok yoğun olduğunu söylerken, "sevenlerimle birlikte şarkı söylemeyi, eğlenmeyi aşırı özlemişim. Şu hayatta bana daha iyi gelen bir şey olamaz. Sahne programım çok yoğun. Her sahne öncesi sanki ilkmiş gibi heyecanlanıyorum. Umarım bu heyecanım hiç bitmez" dedi. Ayrıca spor şıklığı ile dikkatleri üzerine çeken güzel şarkıcı, muhabirlerin ricası üzerine maskesini çıkarıp objektiflere poz verdi.

8