Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Moeva'dan Bodrum'da moda dolu bir davet

26.07.2021

Dünyaca ünlü MOEVA markası, 2021 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun en özel parçalarını Mandarin Oriental Bodrum’da  moda severlerin beğenisine sundu! Birbirinden seçkin konukların ağırlandığı davette Lucca by the Sea’nin leziz ikram ve kokteylleri davetlilere keyifli anlar yaşattı.


Burcu Tanman, Gizem Ensari, Yağmur Zırh, Damla Zırh, Tılsım Yiğit


42’den fazla ülkede satış yapan, Kim Kardashian, Miranda Kerr, Jennifer Lopez, Gigi Hadid, Bella Hadid ve Cameron Diaz gibi birçok ünlünün tercih ettiği plaj giyim markası Moeva; kurucuları Yağmur Zırh, Burcu Tanman ve Damla Zırh'ın kişisel stil önerileriyle davetlilere yaz sezonu alışverişi konusunda stil ip uçlarını verdi…


Işıl Reçber


Plaj şıklığının en önemli tamamlayıcılarından biri olan, ‘Bronzlaşma Sanatı’nın ve Zamansız Güzellik anlayışının 1978’den beri öncüsü Institut Esthederm, bu özel davette Maldivler, Puket, Dubai, Fransa gibi dünyada sadece 19 noktada bulunan Esthederm Sun SPA konseptini ve güneş koruyucu ürünlerini davetlilere tanıttı.


Damla Zırh, Yağmur Zırh, Burcu Tanman


Mandarin Oriental Bodrum’da gerçekleşen davete, cemiyet, sanat ve iş dünyasından bir çok ünlü isim katılım gösterdi. Davetliler arasında Sevda Erginci, Işıl Reçber, Gül Erçetingöz, Şükran Albayrak, Begüm Uğurlu, Melis Özer, Diana Ahadpour, Sarah Malouh, Burak Altındağ, Nuray Fenercioğlu, Pınar Şeker gibi isimlerin göze çarptı. Renkli anların yaşandığı özel etkinlik misafirlerden tam not aldı. 


Sarah Malouh, Burak Altındağ

1