Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Dünyaca ünlü yıldızlardan 'Türkiye' mesajı

01.08.2021

Türkiye'yi etkisi altına alan orman yangınları sürüyor. Başta, Manavgat, Marmaris, Bodrum ve Mersin gibi kentlerde çıkan yangınlarla mücadele devam ediyor. Felaket dünya çapında tanınan ülü isimleri de yasa boğdu. Şarkıcı Dua Lipa, model Bella Hadid, oyuncu Michele Morrone ve Formula 1 dünya şampiyonu Lewis Hamilton sosyal medya hesaplarından Türkiye için paylaşım yaptılar.


Türkiye'de yaşanan yangın felaketi için dünyanın birçok yerinden yardım mesajı gelirken, spor ve sanat dünyasından ünlü isimleri de üzüntülerini sosyal medya hesaplarından dile getirdi.
Dua Lipa, Bella Hadid, Michele Morrone ve Lewis Hamilton #PrayForTurkey (Türkiye için dua et) etiketi altında mesajlar paylaştı.


İngiliz şarkıcı Dua Lipa, "Zavallı gezegenimiz ağlıyor. İklim değişikliğinin gerçek olduğunu ne zaman göreceğiz? Gerçeklerle yüzleşmek zorundayız. Doğa anayı koruyalım. Türkiye seninleyim" diye konuştu.
ABD’li model Bella Hadid ise, "Bu çok üzücü. Türkiye’nin toprakları ve canlıları için dua ediyorum. Türkiye’yi çok seviyorum" mesajını yayınlandı.


Dijital bir platformda yayınlanana '365 Gün' adlı filme şöhreti yakalayan İtalyan oyuncu Michele Morrone, "Türkiye’nin yanındayım, bu yakında bitecek" ifadelerini kullandı.


İngiliz F1 pilotu Lewis Hamilton ise yangın bölgesinden bir fotoğrafı paylaşarak; "Dualarım Türkiye ve gezegenle..." ifadelerini kullandı.

2