Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Cemiyet hayatının önemli isimlerinden Gül Dürüst, dergimiz Quality'e özel pozlar verdi

01.08.2021

Medeni insanlar için kadının yaşı yoktur. Gül Dürüst üç evlat, 4 torun sahibi bir kadın ve söylenecek tek söz, “ Maşallah nazar değmesin.”  


Bazı kadınlar var ki, genç kızlarımızın idolü olarak yıllara meydan okurlar. Sanat camiasında ilk akla gelen isim hiç şüphesiz ki Ajda Pekkan’dır. Ya cemiyet hayatından kim derseniz size en başta Gül Dürüst derim. 


 İstanbul cemiyet hayatının önemli ve sevilen isimlerinden biri olan Gül Dürüst, uzun zamandan beri her yaz Bodrum’a taşınır ve sezonu Türkbükü’ndeki yazlığında geçirir. 


Alo-Mintax fabrikasını Türkiye’de kuran ve yıllar önce Amerikalılara satan, Galatasaray’ın efsane başkanlarından biri olan rahmetli Ekrem Dürüst’ün eşi olan Gül Hanım, biri erkek üç evlat ve dört torun sahibi. Oğlu Kerem Dürüst, Amerika’da yaşıyor ve bazı yaz dönemlerinde Bodrum’a geliyor. Kızları Elif ve Şirin ise cemiyet hayatının seçkin isimleridir ve sosyal sorumluluk projeleri ile anılır… 

Yıllar meydan okuyan fiziği ile dikkat çeken Gül Dürüst, yaz sezonunu her sene Türkbükü’ndeki yazlığında geçiriyor. Denize girmek ve dostları ile buluşmak için de Mavi Beach’i tercih eden süper babaanne, bizi kırmadı ve QUALITY için özel poz verdi. 


Üç evlat yetiştirmiş, dört torun sahibi bir hanımefendiye söylenecek ya da yazılacak tek bir cümle var, “Maşallah Nazar değmesin” 

19