Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

44 yaşındaki Deniz Akkaya düzgün fiziği ve cesur pozları ile yürek hoplatıyor

01.08.2021

1997 Best Model birincisi olan Deniz Akkaya, mankenliğinden aşklarına dek her daim gündemde kalmayı başaran bir isim olarak dikkat çekti. Mankenlik, sunuculuk, dizi ve film oyunculuğu yapan deniz Akkaya, hep gündemde kalmayı başardı.  


Herkesin gıpta ile baktığı fiziğiyle dikkat çeken Deniz Akkaya, her gün yüzlerce mesaj aldığını dile getirerek, fiziğinin ve sağlıklı yaşamanın sırrını açıkladı. Haftanın 6 günü spor yapan Deniz Akkaya, 'Üç gün boks, üç günde atletizm ve fitness antrenmanlarım var. Sıfır alkol, çok arada kendime ödül tatlı ve protein ağırlıklı 3 öğün besleniyorum' diyen Akkaya, ara öğünü kesinlikle kaldırdım. Ara öğünlerin yanlış bir uygulama olduğunu anladım. Bol su ve sabah kalkar kalkmaz kereviz sapı suyu içiyorum. Sağlıklı olmak hayattaki en önemli görevimiz. Bize emanet bu bedene en şefkatli olmamız gereken zamanlar” diyor.
14 yaşında Ayşe adında bir kızı olan 44 yaşındaki Deniz Akkaya, sosyal medyasında paylaştığı cesur ve estetik pozları ile yürek hoplatmaya devam ediyor.  

2