Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 147. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Folkart, İzmir’deki 7 spor kulübünün futbol takımlarına sponsor oldu

01.08.2021

Folkart ve İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı’nın (İZVAK) işbirliği ile şekillenen proje kapsamında Süper Lig’te mücadele edecek Göztepe ve Altay, 1. Lig takımlarından Menemenspor, 2. Lig’teki Bucaspor 1928, 3. Lig’teki Karşıyaka ve Bergama Belediyespor ile Bölgesel Amatör Lig’te yer alan İzmirspor’un forma sponsoru Folkart oldu


Folkart’ın sponsorluk desteği geçtiğimiz ay Swissotel Büyük Efes İzmir Kongre Merkezi’nde düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna duyuruldu. Toplantıya İZVAK Başkanı Eli Erten, Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, Menemenspor Başkanı Tahir Şahin, Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş, Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, Bergama Belediyespor Başkanı Hasan Canoğlu, İzmirspor Başkanı Nedim Topaloğlu ve çok sayıda davetli katıldı. İZVAK Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erten ve kulüp başkanları, İzmir’in yedi takımına sponsor olan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak’a teşekkür ettiler.
Mesut Sancak: “ Bu şehirde kazandığımızı yine bu şehir için harcıyoruz”

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Bugüne kadar güzel İzmir’imiz için, kendi alanımızda çok beğenilen, öncü projeler ürettik. Biz, özel sektörün ve bizim konumumuzdaki şirketlerin, bulundukları şehre ve ülkeye fayda sağlayan kurumsal sosyal sorumluluk ve kurumsal hayırseverlik projeleri altına imza atmalarının; kültüre, sanata ve spora destek vermelerinin, çok değerli ve önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle de İzmir’in 7 futbol kulübüne Forma Ana Sponsoru olarak destek verdik.  Bu şehirde kazandığımızı yine bu şehir için harcıyoruz. ” dedi. 


3