Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Cemiyet haytının sevilen ismi Gül Dürüst'ten Quality objektiflerine özel pozlar

01.09.2021

Cemiyet haytının sevilen ismi Gül Dürüst üç evlat, 4 torun sahibi bir kadın. Bu fotoğraflar için söylenecek tek söz; “ Maşallah, nazar değmesin.”  


Bazı kadınlar var ki, genç kızlarımızın idolü olarak yıllara meydan okurlar. Sanat camiasında ilk akla gelen isim hiç şüphesiz ki Ajda Pekkan’dır. Ya cemiyet hayatından kim derseniz size en başta Gül Dürüst derim.  İstanbul cemiyet hayatının önemli ve sevilen isimlerinden biri olan Gül Dürüst, uzun zamandan beri her yaz Bodrum’a taşınır ve sezonu Türkbükü’ndeki yazlığında geçirir. 
Türkiye’de Alo-Mintax fabrikasını kuran, sonraki yıllarda da Amerikalılara satan, Galatasaray’ın eski yöneticilerinden rahmetli Ekrem Dürüst’ün eşi olan Gül Hanım, eşi vefat ettikten sonra evlenmedi. Hayatını çocuklarını yetiştirmeye adadı. Gül hanım, biri erkek ikisi kız üç evlat ve dört torun sahibi. Oğlu Kerem Dürüst, Amerika’da yaşıyor ve bazı yaz dönemlerinde Bodrum’a geliyor. Kızları Elif ve Şirin ise cemiyet hayatının seçkin isimlerinden ve sosyal sorumluluk projeleri ile anılır… 

Yıllara meydan okuyan fiziği ile dikkat çeken Gül Dürüst, yaz sezonunu her sene Türkbükü’ndeki yazlığında geçiriyor. Denize girmek ve dostları ile buluşmak için de Mavi Beach’i tercih eden süper babaanne, bizi kırmadı ve QUALITY için özel poz verdi. 


Gül Hanım kaç yaşında mı? 

Dostlar, üç evlat yetiştirmiş, dört de torun sahibi bir hanımefendi, bu olgun yaşında fiziğine dikkat ediyor ve böyle koruyorsa bırakın yaşını da “Maşallah Nazar değmesin”  deyin.


19