Mayıs sayımız çıktı! 


Dergimizin 155. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Revitalift Filler Serisi ile dolgun görünen bir cilde sahip olabilirsiniz

02.09.2021

Gündüz kremi, gece kremi, göz kremi ve serum içeren yeni Revitalift Filler Serisi ile dolgun görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. 


Yaşlanma karşıtı bakımın uzman markası L’Oréal Paris'in yeni serisi Revitalift Filler cilt bakımının yıldız içeriklerinden Hyaluronik Asit içeren formülü sayesinde cildinize dolgun bir görünüm kazandırıyor. Gündüz kremi, gece kremi, göz kremi ve serumdan oluşan aile komple bir bakım rutini sunuyor, aynı zamanda cildi yoğun şekilde nemlendiriyor ve dolgunlaştırıcı etki sağlayarak yaşlanma belirtileriyle savaşıyor.
Enjeksiyonlardan İlham Alan Formülüyle Revitalift Filler Yoğun Dolgunlaştırıcı Gündüz Kremi


Revitalift Filler Yoğun Dolgunlaştırıcı Yaşlanma Karşıtı Bakım’ın formülündeki yeni Mikro Dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit, Makro Hyaluronik Asit’ten 50 kat daha küçük yapısıyla kırışıklıkları doldurmaya ve cildin dolgunluğunu geri kazandırmaya yardımcı oluyor. Enjeksiyonlarda ilham alan formülü ile cildinize 10 yıl önceki dolgunluğunu geri kazandırıyor**. Gündüz kremi aynı zamanda cildin gerginliğini ve sıkılığını arttırıyor, daha pürüzsüz bir cilt sunuyor.

15