Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Rolls-Royce Motor Cars Istanbul, Bodrum'daki yaz studiosunda sizlere lüksü sunuyor

02.09.2021

Rolls-Royce Motor Cars Istanbul geçtiğimiz günlerde Bodrum'da yaz studiosu açtı. İkonik markanın eşsiz bir atmosfer sunduğu studio Yalıkavak Marina'da yer alıyor ve ekim ayının sonuna kadar misafirlerini ağırmaya devam edecek. 


Sergilenen üç Rolls-Royce modeli ise; Phantom, Cullinan ve Rolls-Royce ailesinin yeni üyesi Ghost. Benzersiz Rolls-Royce Bespoke kişiselleştirme hizmeti Bodrum studiosunda da yer alacak ve bu hizmetin dünya çapında Rolls-Royce sahipleri arasında giderek artan popüleritesinin altı çiziliyor. 


Rolls-Royce Motor Cars Genel Müdürü Hilal Aysal; "Son yıllarda Bodrum'da zaman zaman müşterilerle buluşuyoruz, bu nedenle lüksün doğal ortamında bir yaz stüdyosu ile varlığımızı bu göz alıcı şehirde de gösterme fırsatı bulduğumuz için çok heyecanlıyız." 


Rolls-Royce Motor Cars Satış ve Marka Direktörü Henrik Wilhelmsmeyer şunları söyledi: "Rolls-Royce Motor Cars, başka hiçbir markanın olmadığı kadar müşteri odaklı, bu nedenle pek çok müşterimizin yaz sezonunu geçirdiği yerde, model yelpazesi ve benzersiz hizmetlerimiz hakkında bir fikir vermemiz bizden beklendiği üzere doğaldır. Bu seçkin yaz beldesinde Rolls-Royce severlere Home of Rolls-Royce keyifini yaşatabilmek için harika bir fırsat."

17