Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Altın Palmiye Ödülleri yedinci kez sahiplerini buldu

15.09.2021

İstanbul Turizm Derneği’nin katkılarıyla, ESHOME COLLECTION ana sponsorluğunda bu yıl yedincisi gerçekleştirilen Golden Palm Awards ödül töreni, Zorlu Center Raffles Hotel’de gerçekleştirildi.

 

Dünyayı saran Covid-19 pandemisinin yanı sıra, ülkemizi etkisi altına alan müsilaj, orman yangınları ve sel felaketleri nedeniyle, “KÜRESEL ISIYA DUR DE!” sloganıyla, dünyamızın en ciddi sorununa dikkat çekildi.

 

İranlı ünlü moda tasarımcısı Azadeh Pourakbar’ın, küresel ısınmaya dikkat çekmek için hazırladığı defileyenin sürpriz ismi ise Yılmaz Morgül oldu. Morgül, özel tasarım olan ve doğaya dikkat çeken kıyafetiyle defileye renk kattı. Defilenin ardından, Golden Palm Awards Kurucu Başkanı Nedim Delibaş, etkinliğin ana sponsoru ESHOME COLLECTION Yönetim Kurulu Başkanı Sevim Aydın ve İstanbul Turizm Derneği Genel Başkanı Yalçın Aydın’ın konuşmalarıyla devam etti.


Nedim Delibaş

 

“Çağımızın sorunu küresel ısınma!” 

Golden Palm Kurucu Başkanı Nedim Delibaş, dünyanın en büyük sorununun küresel ısınma olduğuna dikkat çekerek, “Bu yıl organizasyonumuzu yeşil renkte yaptık çünkü, dünyamızın artık küresel ısınmaya tahammülü kalmadı. Bundan sonra bu konuda hepimizin duyarlı davranması gerekli ki, dünyamız bize ev sahipliği yapsın” diye konuştu.


Yıldız Çağrı Atiksoy

 

Rüzgar Aksoy


Dünyaca ünlü Romanyalı grup Havana ve Sandra’nın da sahne aldığı ve şarkılarını seslendirdiği gecede birbirinden ünlü isimler ödüllerine kavuştu. Kuruluş Osman Yılın Dizisi  olurken, Burak Özçivit ise Yılın Erkek Dizi Oyuncusu ödülünü kazandı. Gecenin en renkli anlarından biri ise Binnur Kaya’nın Yılın Kadın Dizi Oyuncusu ödülünü alırken yaşandı.
Ödülünü taktim etmek üzere sahneye gelen Erkan Petekkaya, ödülü dizlerinin üzerine çökerek verdi. Binnur Kaya da bu jest karşısında aynı şekilde diz çökerek Erkan Petekkaya’ya sarıldı. Yılın Tiyatro Oyunu olan Etekler ve Pantolonlar’ın ödülünü almaya sahneye gelen Nergis Kumbasar ve Nurseli İdiz sahneye geldiğinde, salonda büyük alkış koptu.


Erkan Petekkaya, Ahmet Nur Çebi

 

Şampiyon Beşiktaş’a Yılın Spor Markası Ödülü 

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş, Yılın Spor Markası oldu. Ödülü Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye, Erkan Petekkaya takdim etti.


Gülşah Saraçoğlu

 

Gecede İsmail Hacıoğlu, Yılın Erkek Sinema Oyuncusu seçilirken, Yılın Sinema Filmi Projesi Kesişme – İyi ki Varsın Eren oldu. Nazlı Çelik Yılın Kadın Haber Sunucusu ödülünün sahibi olurken, Yılın Erkek Haber Sunucusu ise Cem Öğretir, Yılın Tartışma Programı ise, Yakın Plan ile Seda Seda Öğretir oldu. Yılın Moda Tasarımcısı ise Gülşah Saraçoğlu oldu.


Gizem Tuncer


Wilma Elles 


Müzikle dolu gece 

Yılın Kadın Fantezi Müzik Sanatçısı Ebru Yaşar iki dalda ödül sahibi oldu. Yaşar, ayrıca “Gel de Sevme” albümüyle Yılın Albümü ödülünü kazandı. Yılın Rock Sanatçısı ödülünü Ufuk Beydemir alırken, Yılın Rap Sanatçısı Norm Ender oldu. Yılın Türk Sanat Müziği Sanatçısı ödülünü ise Aslı Hünel kazandı.


Elif Yılmaz

 

Yılın Kanalı ödülünü Kanal D kazanırken, Yılın Magazin Programı ödülü Magazin D’nin oldu. Yılın Haber Kanalı, Haber Global olurken, Yılın Gazetesi ödülü ise Hürriyet’in oldu. Yılın Magazin Gazetesi ise Sabah – Günaydın oldu.


Behlül AydınSaruhan HünelNurseli İdizAsil Çağıl
Tamer KöseoğluŞükrü, Hakan Dudu

1