Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Bonna, evlerde de mükemmel sunum yaratan Bonna Experience projesini tüketicilerle buluşturuyor

15.09.2021

Yenilikçi, sıra dışı ve inovatif koleksiyonlarıyla sofraları keyifli hale getiren Bonna, evlerde de mükemmel sunum yaratan Bonna Experience projesini tüketicilerle buluşturuyor. Bonna, 16 Eylül’de ziyaretçilerine kapılarını açan 31’inci Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda Bonna Experience projesine ait özgün, inovatif ve yenilikçi tasarımlarıyla yer alacak. 


1983’te küçük bir seramik atölyesi olarak faaliyetlerine başlayan Kar Porselen’in hayata geçirdiği HoReCa markası Bonna, yenilikçi ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Yeme içme deneyimini en mükemmel hale getirmeyi amaçlayan ve restoran sunumunu eve taşıyan Bonna Experience projesi sektöre yeni bir soluk getiriyor. 


Evlerde gurme lezzetler ve sıra dışı sunumlar yaratmayı amaçlayanlar için özel olarak hazırlanan Bonna Experience projesi “BE the Chef”, “BE the Barista” ve “BE the Mixologist” konseptleri ile kokteyllerden ana yemeğe, kahveden tatlıya üst düzey bir yeme-içme deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Bonna’nın Experience projesi 16 Eylül’de kapılarını açan 31’inci Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda ziyaretçilerini bekliyor. 
Tüm ev ve mutfak gereçleri endüstrisini tek bir çatı altında toplayan Zuchex, 16- 19 Eylül tarihleri arasında misafirlerini bekliyor. Bonna, inovatif, yenilikçi ve sıra dışı tasarımlarını Zuchex Fuarı’nda 2’nci Hall’de A-14 standında ziyaretçileriyle buluşturuyor. Sektöre öncülük eden fuara, tüm dünyadan binlerce ziyaretçi katılım sağlayacak.   

 


Bonna Experience Hakkında; 

1983’te küçük bir seramik atölyesi olarak faaliyetlerine başlayan Kar Porselen’in hayata geçirdiği HoReCa markası Bonna, 2014 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Bonna, 6 kıtada 89 ülkeye ürün ihracatı yaparken, yeme-içme deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla, farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunuyor. Bonna kullanıcılarına “her defasında en mükemmel sunum” vaat ederken, Bonna Experience projesi ile restoran sunumu ve şıklığı evlere taşınıyor. Evlerde gurme lezzetler ve sıra dışı sunumlar yaratmayı amaçlayanlar için özel olarak hazırlanan Bonna Experience projesi  “BE the Chef”, “BE the Barista” ve “BE the Mixologist” konseptleri ile kokteyllerden ana yemeğe, kahveden tatlıya üst düzey bir yeme-içme deneyimi yaşamanızı sağlıyor. “Be the Chef” konsepti ile tarifler profesyonel sunumlara dönüşürken, “Be the Barista” konseptinde yer alan ürünlerle, evdeki kahve sunumları yeni nesil kahve deneyime dönüşüyor. “Be the Mixologist” konsepti ile ise en sevilen kokteyller göz alıcı sunumlarla servis ediliyor. Bonna Experience ile restoran-bar deneyimi ev konforunda yaşanıyor. 

13