Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gökhan Gencebay ile Seda Han Özmen Çırağan'da rüya gibi bir düğünle evlendi

17.09.2021

Sanat camiasının babası Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay, Seda Han Özmen ile Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen rüya gibi düğünle hayatını birleştirdi.


Sevim Emre ve Orhan Gencebay çiftinin küçük oğulları Gökhan Gencebay ile Serap ve Zeki Özmen çiftinin kızları Seda Han Özmen Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen rüya gibi bir düğünle evlendi.


Sevim Emre, Gökhan Gencebay - Seda Han Özmen, Orhan Gencebay


İş ve sanat camiasından Sibel Can, Emirkan, Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı, Polat Yağcı, Cihan Ekşioğlu ve Mustafa Kefeli gibi birçok ünlü ismin bulunduğu üçyüz özel davetlinin katılımıyla Sadi Events’in sahibi Deniz Sadi’nin her detayını özenle hazırladığı rüya gibi bir geceye dönüşen düğünün nikah şahitliğini Orhan Gencebay, Cihat Yağcı, İç İşleri eski Bakanı Abdulkadir Aksu, Spor eski Bakanı Mehmet Ali Yılmaz, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop yaptı.
Nikah merasimini Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı tarafından gerçekleştirildi. Bu görkemli gecede davetliler Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası müzikleriyle eğlendiler.


Didem - Erkan PetekkayaSüreyya Yalçın - Ozan BaranSinan Akçıl - Burcu KıratlıMustafa-Serpil Kefeli, Asiye- Mustafa KefeliTülay Demir Oktay, Erol Köse, Mehmet Ali YılmazCihan - Katerina EkşioğluPolat Yağcı, Salih Keçeci, Sibel Can Barlas- Ayten Öztürk Ünal, Talip-Berna Öztürk 

1