Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Mehmet Turgut ile Ada Sanlıman 5 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı

20.09.2021

Ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut ile söz yazarı ve caz yorumcusu Ada Sanlıman beş yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırdılar. 


 

Ada Sanlıman - Mehmet Turgut


Çiftin nikah defterini 12 kişilik şahit ordusu ile birlikte imzaladığı törende; Mehmet Turgut’un şahitliğini Mustafa Alabora, Serdar Bilgili, Ömer Faruk Sorak, Alper Kul, Keremcem, Ufuk Ateş, Erdinç Togulga yaparken Ada Sanlıman’ın şahitliğini Birce Akalay, Pelin Kaçar, Selma Merter, Selin Ataman üstlendi. 


 


Muğla, Akyaka’da Dane Gökova otelinde gerçekleşen samimi, neşeli, içten düğüne gelinle damadın ailesi ve çok yakın dostlarından oluşan 200 kişi katıldı. Konuklar arasında Ayşegül Dinçkök, Birce Akalay, Banu Zeytinoğlu ve Mustafa Alabora, Serdar Bilgili, İlksen ve Ahmet Utlu, İpek ve Ömer Faruk Sorak, Aylin Kontente ve Alper Kul, Keremcem, Doğan Duru, Güneş Duru, Selçuk Basa, Güvenç Dağüstün, Burçin Büke, Melek ve Ali Manisalı, Derya Alabora, Memet Özer, Can Yücel, Ayşe Mine ve Süha Derbent, Asuman Dabak da yer aldı. 


 

 Ghazaleh Bayat - Keremcem, Mustafa Alabora - Banu Zeytinoglu, Alper Kul - Aylin KontenteAda Sanlıman


Renkli sahnelerin yaşandığı düğünde kurulan özel sahnede ise Redd, Keremcem, Güvenç Dağüstün, Sasa sahne alarak gelin ve damat için şarkı söylediler. Yakında single’ı çıkacak olan gelin Ada Sanlıman’ın da konukları için şarkılarını seslendirdiği düğünde Sanlıman ve Birce Akalay’ın birlikte “Dance Me to the End of Love” adlı Leonard Cohen şarkısını söylemesi düğünün samimi ortamını doruk noktasına çıkarttı. 

1