Ekim sayımız çıktı! 


Dergimizin 148. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Berteks Tekstil, tasarıma yön veren isimleri sanatla buluşturdu

20.09.2021

Berteks, yeni koleksiyonu olan Contract Collections serisini gerçekleştirdiği özel davetlerle tanıttı. 15 ve 16 Eylül 2021 tarihlerinde Sevil Dolmacı Art Gallery’de gerçekleşen davetlerde, mimarlık ve sanat akımına yön veren sektör profesyonelleri ağırlandı.


 

Gülşah Noyan,  Aslı Sekmen, Haluk Akakçe, Atilla Kuzu, Sevil Dolmacı,  Yunus Emre Kara, Yaprak Yıldız


Berteks Tekstil’in yeni koleksiyonu “Contract Collections” serisinin tanıtımı Beşiktaş, Abbasağa’da bulunan Sevil Dolmacı Art Gallery mekanı Villa İpranosyan’da gerçekleşti.


Haluk Akakçe, Yaprak Yıldız, Şenim Hamamcı


Türkiye’nin önde gelen mimarlarının ağırlandığı gecede, Berteks Tekstil A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Berk Noyan, yaptığı konuşmada Contract Collections serisi ile ilgili “Mimari tasarım sürecinde çözüm ortağı olarak çalıştığımız siz değerli dostlarımızı inovatif tekstil ürünlerimizle buluşturmanın mutluluğunu paylaşıyoruz” dedi ve 100 yıllık bilgi ve tecrübenin eseri Contract Collections serisinin lansman heyecanını konukları ile paylaştı.


Berk Noyan
Şirketin Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda baş tasarımcısı olan Burcu Erdebil, mimarlar için özel olarak tasarladığı mekanizmalı ürün grupları olan stor, screen, akustik ve blackout kumaşlardan oluşan Contract Collections serisi ile mimarların beğenisini kazandı.


Burcu Şenparlak, İlkay Ala, Fulya Bozkurt, Gülşah Cantaş, Görkem Volkan

 

Güncel sanatın aktif üretim yapan genç kuşak temsilcilerinden olan Haluk Akakçe’nin son özel koleksiyonu düzenlenen bu davetlerde seçkin konuklarla buluştu. Geceye Haluk Akakçe, Burhan Öcal, Esra Ekmekçi ve Arhan Kayar gibi birçok isim katıldı.


Burhan Öçal, Emre Kuzlu


1