Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 150. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK VE TÜRK TELEKOM E-DERGİ ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Güven Olgar 75. yaşını 75 dostuyla kutladı

11.10.2021

Macerasever’in annesi, Olgarlar Group kurucularından iş kadını ve Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Başkanı Kadriye Olgar, eşi Güven Olgar'a Acarkent Jass Coffee'de sürpriz doğum günü yemeği organize etti. 


Kadriye - Güven Olgar


Güven Olgar'ın 75. yaş gününe yetmiş beş yakın dostu katıldı. Oğlu Orkun Olgar ve eşi Kadriye Olgar'ın konuşmasıyla başlayan gecede Güven Olgar duygu dolu anlar yaşadı. 


Berrin Nalbantoğlu, Funda Turanlı, Kadriye Olgar, Gülay DemirelKadriye Olgar konuklardan eşinin yeni yaşı için hediye getirilmemesi ricasında bulunarak bunun yerine Beykoz Eğitim ve Destek Derneği'ne (BEDES) bağışta bulunulmasını rica etti. Doğum günü hediyesi olarak çocukları okutmak için bağışların yapıldığı anlamlı gecede BEDES’in standı yoğun ilgi gördü.


Sibel Bilgiç

 


Doğum gününe gelen misafirler arasında Selçuk Ural, Sibel Bilgiç, Aslı-Volkan Özdemir, Günseli-Mustafa Polat, Seda Saydan, Yasemin-Uğur Gazanker, Yelda-Cem Şenel, Funda-Ömer Turanlı, İpek-Levent Tunca ve Nurgün Kemalbay gibi tanınmış simalar vardı. 


Funda - Ömer Turanlı


Usta sanatçı Selçuk Ural ve ünlü şarkıcı Sibel Bilgiç art arda sahne alarak Güven Olgar'a sürpriz yaptılar. Gecenin sonunda doğum günü pastasını eşi Kadriye Olgar'la kesen Güven Olgar, dilek tutarak pastasının mumlarını üfledi. Kadriye Olgar doğum günü pastasını 47 yıllık eşine kendi elleriyle yedirdi.

Oğulları Orkun Olgar, Özhun Olgar ve eşi Kadriye Olgar'la hatıra fotoğrafı çektiren Güven Olgar'ın mutluluğu gözlerinden okundu.


Yasemin Gazanker
19